Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Ale trzeba zwrócić uwagę na jeszcze cos - tak czytając miedzy wierszami jeden z Pana poprzednich postów- zacytuję
CYTAT:
lechwalesa 3 dni temu +1121
Nie zostałem złamany w grudniu1970 r ,nie współpracowałem z SB , nigdy nie brałem pieniędzy , żadnego ustnego , ani na piśmie nie złożyłem donosu ,Popełniłem błąd ale nie taki , dałem słowo że go nie ujawnię na pewno nie teraz jeszcze nie teraz .Chyba że ujawnią go inni .Jeszcze żyje człowiek sprawca ,który powinien ujawnić prawdę i na to liczę Miałem miękkie serce .W internowaniu napisano że wypiłem dużo alkoholu .Prawda jest że ani jednej butelki wódki ani białej ani kolorowej , ani jednego piwa ,parę szampanów i kilka win .Pozwoliłam natomiast brać na moje konto , kiedy mnie proszono .Z tego widać że było pobrane trochę tego za moją wiedzą , ale nie dla mnie .Podobnie jest i w tej sprawie .współpracy , pieniędzy i donosów .Ja nie mam nic z tym wspólnego . Ja dotrzymuje danego słowa przyrzeczenia nawet przeciwnikom Jeśli ten sprawca nie ujawni prawdy . będzie kłopot , ale ja wierzę że to zrobi .Wierzę że prawda się obroni .
POCYTACIE: Ludzie zwracaja uwagę że Pan tu mówi że dotrzyuje słowa, nawet wrogom. Oby to nie było tak że Pan się boi że są ludzie którzy mogą sie obawiac ze Pan ich teraz wysypie. Zeby nie było tak że ktos Panu "pomoże umrzeć". My wiemy jak dzialaja szajki. ZEBY NIE BYŁO TAK ŻE KTOŚ BOJĄC SIĘ ZE PAN GO TERAZ WYSYPIE - ZE NIE WIEM... PODADZĄ COŚ CO ZASKUTKUJE ZAWAŁEM... CZY CZYMS PODOBNYM. MY NARÓD NIE ŻYCZYMY SOBIE TEGO!!! Winny, niewinny ale człowiek! Jesli Pan sie tego rzeczywiscie obawia... to prosze sie jakos ratować. zgłosic te podejrzenia nie wiem na policje! bo nikt sobie nie zyczy - nawet ci ktorzy mają ostrą i negatywną opinę na Pana temat zeby ta sprawa tak się skonczyła! Proszę na siebie uważac bo jest Pan tak czy inaczej ważny dla Narodu!