Wpis z mikrobloga

maszynowe to jakie?


@Mindblower: To też kulkowe. Taka głupia nazwa która przyjęła się dla odróżnienia od rozbieralnych skośnych z bieżnią i konusem. Nie występuje nigdzie poza światkiem rowerowym.
@Mindblower: bo to kule, tylko nie pracują na bieżni a wewnątrz lozyska - całość jest zamknięta. jak zuzyja sie lozyska to wymieniasz tylko je, jak bieznia w kulkowych - cala piaste, chociaz pare kulek sie przetoczy przez nie zanim do tego dojdzie.
@mleko15: na maszynowych bierz ;) składasz ostre żeby na niego patrzeć czy katować na miescie?

Dzisiaj sobie tak dupę odgniotlem ze chyba przez tydzień nie siądę na rower. Jeżdżenie po wałach i brukowej kostce jest bolesne :/
@mleko15: o ile nie wytoczysz czy czegoś nie wykombinujesz, to przekładanie przodu na tył to rozwiązanie tylko na kulki. Jak proshop Wrocław to popytaj, mieli też kiedyś w ludzkiej cenie joytecha pod 6 bolt na kulkach, to też jakąś opcja - wyjdzie podobnie jak ten przód a masz gwint pod wolnobieg z 2 strony wolny.
via Android
  • 0
@lubfarmaceute: widziałem te ich piasty to jest najtańsze co joytech ma i za 50zl a tyle dałem za tego srama, ogólnie to nie potrzebuję wolnobieg od tripów mam szose :D a w proshopie obręcz kupiłem jakąś tam "mach za 85zl jak złoże koło to sie pochwale