Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie dzisiaj @FaktyTVN, oczywiscie wstep do reportazu z tezami (jak mozna powiedziec ze 'za chwile reportaz ze LW moze byc Bolkiem a nie jest'? to przeczy w takim razie zasadnosci tworzenia tego materialu) W materiale jest Macierewicz ktory odmawia komentarza (zle wg TVN), Szydlo ktora odmawia komentarza i dodaje ze POCZEKA NA EKSPERTYZY AUTETYCZNOSCI (zle wg TVN) potem komentarz autora ze musi to byc strategia 'scislego przedwodnictwa PiSu' (jestesmy cwani, nie uzylismy slowa Kaczynski, niech sie masa cieszy ze sie domyslila kto jest tam przywodca) a za chwile jakis inny noname z PISUu ktory jednak skomentowal sytuacje i co? tez krytyka ze strony TVN ze sie wypowiedzial PRZED EKSPERTYZAMI! To jak w koncu, mozna komentowac czy nie, czekamy na ekspertyzy czy nie? od razu podkreslam, mnie malo obchodzi duopolowa przepychanka mainstreamu po vs pis, dobry vs zly, ale to co pokazaliscie to najwyzszy stopien #!$%@? logiki i bezstronnosci bez wzgledu na to czy LW wspolpracowal, donosil, sprzdedawal czy jest legenda naprawil swoje bledy, albo ich nie popelnil i jest oczerniany i wrabiany (nawet przez pis jak to probowaliscie pokazac). O tym nie dyskutuje, to co uderza to wlasnie ta stronniczosc, prezentowanie opinii przy rownoczesnym nazywaniu sie FAKTAMI. I juz zakladajac ze prywatne medium ma prawo prezentowac swoje poglady i sympatie to naruszanie podstaw logiki i spojnosci to juz brak godnosci czlowieka a na pewno rozumu. Bo mozna dyskutowac, miec poglady naprawde rozne, konserwatywne, kontrowersyjne, niekonformistycze ale szacunek do innych polega na tym ze udowadnia sie swoja racje stostujac zasady dyskusji a nie robienie ludzi w #!$%@?. Gardze
#lechwalesacontent #godnoscirozumczlowieka #braun
prowl - #!$%@? mnie dzisiaj @FaktyTVN, oczywiscie wstep do reportazu z tezami (jak mo...

źródło: comment_d0P3rBVA5E4TmiBfO2Z2QdXV5oPJYYXV.jpg

Pobierz