Wpis z mikrobloga

"Money Monster" to popularny program telewizyjny, którego gwiazda, Lee Gates (George Clooney), zwany "guru Wall Street", doradza widzom, jak i w co inwestować pieniądze. Kiedy słuchający jego finansowych wskazówek Kyle Budwell (Jack O'Connell) traci wszystkie oszczędności, terroryzuje ekipę show i na planie, podczas programu na żywo, grozi Lee śmiercią, jeśli ten nie sprawi, że akcje, w które zainwestował, nie pójdą do góry w ciągu doby. [filmweb]


Jodie Foster za kamerą. Cholera wie, co z tego będzie? Pomijając ciekawy temat zapowiada się raczej słabo.

#film #trailer #zwiastun
s.....a - > "Money Monster" to popularny program telewizyjny, którego gwiazda, Lee Ga...
  • 6
@Duke_Nukem: Nie widziałem BBG, ale z trailera MM bije tania tandeta w bardzo złym sensie.
Dlaczego nie oglądasz trailerów? Oszczędzają sporo czasu, a do tych wartościowych filmów rzadko kiedy są zrobione tak, że psują film.
@sejsmita: Ten film to nawet niezła satyra na TV. Szczegółów nie przytoczę bo oglądałem jakiś czas temu.
Trailerów nie oglądam bo nie chce sobie spoilerować, poza tym jak zobaczę jakąś scenę w trailerze czekam na to w filmie i skupiam bardziej się na oczekiwaniu na tę scenę, niż na "oglądaniu właściwym". Nie wiem czy napisałem to zrozumiale, :) wolę przeczytać opis/recenzje.
@Duke_Nukem: Dodany do listy jako 808. Masakra, musiałbym oglądać 4 lata bez nowości, żeby to ogarnąć. :D

Rozumiem. Choć jestem zdania, że trailer generalnie oddaje styl filmu, czego nie ma w recenzji/opisie, np.: poziom dialogów. Zwiastun Money Monster ma koszmarne teksty.
@sejsmita: U mnie lista ma ok 400 tytułów, więc też nie mam problemu "co obejrzeć" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może masz rację z dialogami ale po prostu nie pasują mi trailery i nie będę na siłę ich oglądał (autystycznyjezusniechce.jpg) Wolę się sparzyć na jakimś filmie i obejrzeć gniota, niż przez przypadek odgadnąć plot twist czy zobaczyć najlepsze akcje w danej produkcji.
@Duke_Nukem: O, fakt z odgadnięciem fabuły się czasami zdarza i bywa to przykre. Ogólnie zauważyłem, że kiedyś tego bardziej pilnowali. No i dawniej trailery nie trwały 3 min. Z drugiej strony zwiastuny do obecnych horrorów praktycznie trzeba oglądać, bo 1/10 przejawia jakąś wartość. No i jest to jakaś zabawa.