Wpis z mikrobloga

1. obiecaj sobie nie jeść słodyczy, bo idzie lato
2. postanów jednak spróbować tarty z jabłkiem
3. traf przy trzecim kęsie na coś mega twardego i prawie połam sobie zęby, nie wspominając o grożącej śmierci przez zadławienie
4. zobacz co za ciało obce było takie niebezpieczne i ku swojemu zdziwieniu stwierdź, że to rzeźba miniaturowego baranka
4,76 KORWiN
5. opowiadaj wszystkim znajomym i rodzinie i wszyscy myślą, że zmyślone.
Miniaturowe baranki z wnętrza tarty jabłkowej pozdrawiają Mireczki. Moja cukiernia taka gotowa na święta. Słodycze to zuo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#heheszki #truestory
koAlaa - 1. obiecaj sobie nie jeść słodyczy, bo idzie lato
2. postanów jednak spróbo...

źródło: comment_lulxP10aV158huEkhFdbDCXPGhhXZ2zS.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@koAlaa: Gdybyś napisał/a, że obiecałeś/aś nie jeść słodyczy, bo jest post i złamałeś/aś obietnicę, to można by powiedzieć, że to znak. Pewne małżeństwo, które obiecało nie pić alkoholu w poście złamało obietnicę. Ich syn (wtedy około 6 lat) złamał rękę w ten dzień. Ludzie się śmieją, bo to przecież przypadek, ale ja w przypadki nie wierzę. Jeśli to nie fake, to ciekawym jest to, że to właśnie baranek.


  • Odpowiedz
@koAlaa: Jak w filmach wpieprzają ciastko i na coś natrafiają to jest to minimum pierścionek z brylantem, w Polsce baranek. Wszystko się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@koAlaa: we Francji jest zwyczaj na 3 króli ze je sie tartę w której jest figurka kto trafi na ten kawałek ten ma cały rok szczęście ;) nigdy nie trafiłam :/ ale zawsze bałam sie ze sie udławie
  • Odpowiedz