Wpis z mikrobloga

Najlepsze dziewczyny są takie które wiedzą co chcą i to po prostu mówią, nie bawią się w jakieś durne, urojone podchody typu "dobrze wiesz co", "nie ważne", "nic się nie stało". Takie które mówią co leży na sercu bez jakiś głupich zagrywek, takie które potrafią używać normalnych argumentów a nie jakieś "bo nie". Które mają jakieś hobby i nie wstydzą się tego nawet jak by to miałoby być szydełkowanie czy plecionkarstwo, takie z którymi można coś porobić np. iść pobiegać albo na rowerze pośmigać. Takie które nie powie "Nie możesz iść!" gdy człowiek chce iść z kolegami na browara, a taka która powie "Baw się dobrze!" albo taka która pójdzie ze mną na tego browarka :). Taka która się nie obraża o byle gówno czy też zażartuje się z niej (tak żeby się pośmiać z nią, a nie żeby dowalić). Taka która nie będzie się obrażać jak na pytanie "Ładnie wyglądam?"/"Pasuje mi?" powie się że nie i zasugeruje się coś innego czy też powie się "W tym grubo wyglądasz" i nie będzie roztrząsać tego czy też komentować "Mówisz że jestem gruba ?!".

.
#originalcharacter #randomanimeshit
k.....u - Najlepsze dziewczyny są takie które wiedzą co chcą i to po prostu mówią, ni...

źródło: comment_ni9AQOxV5zLVWHEHCw5CWbDlJ3KvkXpH.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@kurokaeru: czasami mozna sie obrazic o cos ale tylko na chwilę, bo faceci zwykle nie wytrzymuja naszych humorków, ale jak oni sie o cos obrazą, to my od razu mamy wiedzieć o co, mamy być milutkie, podac piwko, byleby miał dobry humor...
wg mnie to nie zawsze jest obiektywne pisac ze dziewczyna sie musi o wsyztsko obrazac :P
a na piwko zawsze przyjemnie jest wyjsc :)
  • Odpowiedz
@mar0uk: Chodzi o obrażanie się o byle gówno i potem nie mówienie o co, na pytania o co chodzi jest odpowiedź "Domyśl się!" to jest chore, wiadomo czasami każdy może focha strzelić z jakiegoś powodu ale bez przesady że to powód taki jak np. wyjście z kolegami na piwko. Faceci inaczej postrzegają te fochy i inaczej kobitki, ja tam raczej gadam prosto z mostu o co chodzi bez jakiegoś bawienia się
  • Odpowiedz
@kurokaeru: I takie dziewczyny naprawdę istnieją, nawet parę takich znam, z tym że szansa na zaliczenie z taką trochę niska :P
I pewnie jest ich całkiem sporo, ale nie mówi się o nich, bo zaskoczę Cię tutaj - są zwykłymi ludźmi. Tak jak się ludzie śmieją że studenci prawa, laski takie nieobliczalne, Janusze, Grażyny, Sebastiany, to one należą do specjalnej grupy bez nazwy nazywającej się "ludzie" i obejmującej naprawdę dużą część
  • Odpowiedz