Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak to wygląda z quest packiem/content modem/konsekwencjami (grałem tylko z patchem), ale za pierwszym razem, grając wojownikiem, szło mi strasznie ciężko (wataha wilków była nie do przejścia nawet w końcowych stadiach gry), więc za drugim spróbowałem maga. Polecam ten styl gry - na początku wszystkie PN w inteligencję, żeby zdobyć szybką naukę, potem kula ognia (przez całą grę prawie nie używałem innych zaklęć, bo jej moc i tak rośnie wraz
@Clearview: Balans zmienia statystyki przeciwników, by byli trudniejsi. Zmniejsza ilość zdobywanego expa i zwiększa ilość PN na daną umiejętność. Quest pack i content mod dodają nowe zadania, bronie, pancerze i inne przedmioty. A konsekwencje, jak nazwa wskazuje, sprawia że świat reaguje na nasze poczynania.

Osobiście polecam grać z włączonym alternatywnym balansem i na średnim poziomie trudności :D
@Narkan: nie, nie wszyscy, tak jak napisałem, w zalezności od poziomu trudnosci jest to 1/2/3, tylko ze jednoczesnie, czyli najpierw moze dwoch przeciwnikow zaatakowac jednoczesnie, potem kolejnych 2 itd itd
@Narkan: być może inaczej wygląda to liczbowo ale na pewno wszyscy od razu jednocześnie nie atakują :P na pewno lpm do oporu nie działa bo np taki ork sobie stoi i blokuje i trza korzystać ze staba albo ze złamania bloku