Wpis z mikrobloga

@Norrden: Wkładasz od środka gdy jeszcze nie ma płyty głównej, ząbkami do środka. Płyta główna się o nie oprze lekko sprężynując, trzeba lekko płytę docisnąć w kierunku backplate(tej blaszki) przy przykręcaniu.
@bamsebjorn: Osobiście zawsze ciągnę kable pod płytą główną (między jej podstawą a ścianką) i wyciągam co potrzebne w okolicach slotów 5.25`. Estetyczniej i jakby mniej kurzu osiadało, chyba przepływ powietrza jest mniej zakłócony.
@Norrden: Na to już chyba dla mnie za późno bo wszystko powkładałem i na razie nie wiem naet czy to wszystko uruchomię...będę Cię nudził jeszcze jeśli pozwolisz bo nie mam pojęcia co dalej :/
Mam takie kable od przedniego panelu na przykład....możesz mi powiedzieć czy to zma znaczenie w jaki sposób podłączę te piny?
tak wygląda płyta: https://gyazo.com/83c9924d6a4d1528660bc5070c0c2ce7

Wiem że F audio tam będzie bo pasuje, ale na przykład USB ma
@bamsebjorn: Zerknij w manual płyty głownej tam masz rozpiskę pinów- dostałeś książeczkę na 100%. Generalnie z front panelem jest taki myk, że są kable białe+jakiś kolor. Kolor w tym przypadku jest + a biały to -. Porty od USB są dzielone jakby w pionie 2x4pin. Musisz dojść(może masz instrukcję od budy) który pin jest pierwszy i wpinasz wtedy w odpowiedni rząd - też do zweryfikowania w manualu który pin jest pierwszy.