Wpis z mikrobloga

@Qfarcowy: a jak telewizor tzn opakowanie z telewizorem bylo opakowane i zaklejone dodatkowo czarna folia i na niej bylo naklejona naklejka "uwaga szklo" i adres innej firmy kurierskiej niz ta ktora mi dostarczyla telewizor to moglo byc tak ze sobie chlopcy na magazynie otworzyli telewizor ?
@jacek1982: Nie, mogło być tak że kurier który miał Ci to dostarczyć miał dziś/tego dnia kiedy dostałeś TV sporo pracy i mógł się nie wyrobić z dostarczeniem go. Mógł uzgodnić z kolegą z konkurencyjnej firmy, który miał jakieś paczki w Twoim rejonie aby Ci go dostarczył. Często tak robiłem z chłopakami z DPD, DHL, 7, Shenker itp. Wiesz, kurier to kurier, #!$%@? go obchodzi dla jakiej firmy robi, a raz pomógł
@jacek1982: Tak jak pisałem, kurier pewnie miał w cholerę roboty a w Twoim rejonie tylko przesyłkę dla Ciebie, dogadali się i przywiózł Ci jego kolega z trasy. Nie masz się czym przejmować. Powiedziałbym, że powinieneś podziękować koledze z DPD, że o Tobie pomyślał i nie wypisał aviza ze względu na brak czasu dostarczenia przesyłki, tylko solidnie przykombinował.