Wpis z mikrobloga

#lechwalesacontent #lechwalesa #bolek #polska #4konserwy #neuropa
Widzę, wszyscy wydali wyrok. Możliwości jest milion, a autentyczność podpisów została potwierdzona przez 'eksperta'. Gdyby ten ekspert potwierdził coś co nie leży w waszej tezie, napisalibyście go w ten sam sposób co ja.

Czy możliwe jest, by bezpieka podrabiała dokumenty na poziomie zbliżonym do autentyczności?
Czy celem bezpieki mogłoby być stworzenie teczki Wałęsy, by np. nie otrzymał nagrody Nobla?

Czy dopuszczacie taką możliwość, czy po prostu już jakiś tam symbol pogrzebaliście? Nie kumam trochę takiego zachowania, najlepiej żeby papież Polak był pedofilem, Wałęsa konfidentem, a Jan III Sobieski muslimem.

Poczekajcie do poważnych debat, do poważnych ocen historyków i przede wszystkim do decyzji sądu. Poczekajcie, na samego zainteresowanego. Wyroki ustne jest wydawać łatwo. Nie żyłem w PRLu, dlatego chyba powstrzymam się od wydawania werdyktu za pomocą klawiatury. Bo #!$%@?ństwo ustroju jest powszechnie znane. Bo po dzikich lustracjach, okazywało się, że ludzie byli agentami, nie mając o tym pojęcia. Bo bezpieka nie miała problemu z przesuwaniem granic.

Przy mojej antypatii do Wałęsy (megaloman, zły prezydent), trzymam jednak kciuki by nie okazał się konfolem. Przyczyna jest prosta, dla wielu ludzi jest on symbolem, szkoda byłoby to burzyć. Mam jednak nadzieję, że prawda wyjdzie na jaw. A wam życzę więcej cierpliwości.
  • 22
  • Odpowiedz