Wpis z mikrobloga

@lechwalesa Dobra, dobra. Zobaczymy, ocenimy. Na razie nie jestem pewien co do Pana niewinności. Nikt Pana osiągnięć nie umniejsza, ale warto pewne rzeczy wyjaśnić. Jak wyjdzie, to wyjdzie, jakoś będzie trzeba z tym żyć, a jak nie, to po prostu temat zamknięty.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: mam dziwne wrażenie, że służby mają ciekawsze rzeczy do podrabiania, niż papierki na emeryta który władzę wykonawczą miał ćwierć wieku temu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lechwalesa: "Nie może być żadnych materiałów mojego pochodzenia .Gdyby były nie byłoby potrzeby podrabiać "
Takie zdania swiadcza o chorej psychice, ktora sadzi, ze ma sie autorytet, gdy widac powszechnie, ze go brak.
Jak widać dokumenty są i autentyczne, więc nie kłam pan, ale wiemy ze to ponad mozliwosci.
  • Odpowiedz
Nie może być żadnych materiałów mojego pochodzenia .Gdyby były nie byłoby potrzeby podrabiać


@lechwalesa: Powtórzy to Pan przed sądem? Współczesne analizy są w stanie łatwo wykryć fałszywkę więc powinno być ok. No chyba że fałszywka jest z Pańskim podpisem złożonym Pańską ręką.....
  • Odpowiedz