Wpis z mikrobloga

Tak gram w to Heroes of the Storm 3 dzień i po prosto rozwala mnie ta gra. W innych mobach przynajmniej muszę zatwierdzić grę, żeby wejść do meczu, tutaj pominięto ten zbędny bajer, czyli jak zacząłem szukać gry i o tym zapomniałem to trzeba zrobić 4 vs 5. Nie będę wspominał o tym, że zamiast patrzeć na to co się dzieje po swojej śmierci znacznie ważniejsze jest obserwowanie swojej ikonki kiedy się zrespię, bo po co w jakiś szczególny sposób to sygnalizować, jakby to, że znowu mogę grać było ważne.

Jeszcze rozumiem jakby to była pionierska gra, ale tak akurat nie jest.

#moba #hots
  • 13
@mojemacki: No nie wiem, ma to samo jeszcze raz przepisywać? Do mechaniki się nie przypierdzielam, bo rozumiem, że ma być casualowo, zwłaszcza, że widziałem, że dla niektórych wzywanie wierzchowca to już jest coś skomplikowanego, zresztą za mało grałem, żeby się wypowiadać na ten temat.

Tylko takie w sumie totalne głupoty jak właśnie brak tej akceptacji, co w innych tytułach nie było wprowadzone przez przypadek, ale właśnie z tego powodu, że w
@Pruderyjny: Jak się gra ładuje to mi na fullscreena nawet wywala, co akurat jest spoko, bardziej chodzi o to, że mnie w tym czasie przy kompie nie było, bo współlokator przyszedł i się zagadałem, ale meczyk komuś zrąbałem.
@yeloneck: No by pomogły, bo by dolosowało kogoś innego. Zresztą w w innych grach to pomaga w sytuacji typu, włączę szukanie i tak mi nie znajdzie gry w 30 sekund, ale pójdę się odlać, zrobić kanapkę itp. No i czsami jednak gra znajdzie się szybciej, to wtedy masz zabezpieczenie.

@mojemacki: Zazwyczaj medytuje i czekam na grę, ale kiedy nie to po to wszędzie indziej jest akceptacja, jak mnie nagły atak
@DiscoKhan W trakcie gry też co 30 sekund powinno pytać, czy nadal jesteś, w przypadku nagłego ataku sraczki tudzież zagadania gracza przez współlokatora? ( ͡ ͜ʖ ͡)

znacznie ważniejsze jest obserwowanie swojej ikonki kiedy się zrespię, bo po co w jakiś szczególny sposób to sygnalizować


Jeśli ikonka nie jest szczególnym sposobem sygnalizacji, to co jest? Powinno co 5s pytać "Czy wiesz, że za x sekund się odrodzisz?"
@xyz333: No mi rzadko się zdarza, że ktoś odrzuca grę, a nawet jeśli to momentalnie po 2-3 sekundach znajduję mi nową, musi dobrać tylko 1 gracza w sumie, także teges.

W ogóle kocham czytanie ze zrozumieniem, patrzę co się dzieje na mapie, to jest chyba dosyć ważne. Także wgapianie się w ikonę takie ważne XD Jakby lekkie rozźwietlenie ekranu czy coś, małe udogodnienie, faktycznie było takie złe w tym przypadku. W
@DiscoKhan:

mnie w tym czasie przy kompie nie było, bo współlokator przyszedł i się zagadałem, ale meczyk komuś zrąbałem


To po co w ogóle szukać meczu, jeżeli wiesz, że go nie zagrasz? Można kliknąć anuluj i tyle. Poza tym jakby było akceptowanie, to nie można na te trzy minuty odejść od komputera, bo najpierw trzeba zacząć szukać, wtedy połowę czasu się szuka, trzeba być przy komputerze, żeby zaakceptować, potem znowu chwilę