Wpis z mikrobloga

@EnderWiggin: Trzy dni szukałem dobrego serwera na którym mógłbym cokolwiek osiągnąć, ale jak już mi się udało to to mogę powiedzieć, że tak - dobra. Polecam na początek szukać takich, na których jest mniej ludzi i jakieś mody, które trochę skrócą gridnowanie.
@swerve: Lewelowanie umiejętności(można dobić do pięć razy więcej zbieranych surowców), insta craft, teleport do domu i gracza, system przyjaciół i klanów, ekonomię(sklep), mapę i anti raid protection jak jesteś offline. Jest dosyć mało ludzi co jest dobre na początek, ale teraz jak trochę lootu zebrałem to mogłoby być ich więcej.

IP 108.61.116.207:28026
@makaladu: gdyby nie instacraft, offline antiraid (xD) i teleporty (XD) to nawet bym pograł. to własnie jest bolączka Rusta - albo jakieś serwery zasrane zbędnymi pluginami albo vanille. no ale dzięki tak czy inaczej
@swerve: Teleport do domu jest akurat ok moim zdaniem. Antiraid faktycznie słaby, ale dzięki temu jak mam mało czasu na granie to mam w ogóle do czego wracać. Jak byś miał jakiś dobry serwer to tez możesz podesłać :)