Wpis z mikrobloga

Mirki chce zakupić kamerke na rower, ogolnie myslalem o xiaomiyi ale, że cebula mocno to natknalem się na Eken H9, czy warto wziąć ja za 36$? do zakupu skłania mnie też to, że w zestawie są wszystkie uchwyty itd. nie mam jakichs mega hiper wymagan co do jakosci ale czy jednak moze lepiej dołożyć do yi?

http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_234672.html

#kamerasportowa #actioncam #xiaomiyi #xiaoyi #yi #xiaomi #chinskiecuda #gearbest
  • 10
@voorhees: wow..gdzie dają w tej cenie ? Co do jakości...mam ją i obraz jest mocno że tak powiem przeostrzony. Być może da się to zniwelować jakimś firmware ale jeszcze nie grzebałem w necie.
@voorhees @yakimo12: Do mnie Eken H9 dotarł dzisiaj i też mam mały dylemat z obrazem - środkowa część jest ostra (nawet za bardzo), boki natomiast są mocno rozmyte. Zaskoczył mnie za to bardzo pozytywnie obraz w słabym świetle - chodzenie po ciemnej piwnicy z latarką wychodzi super.
Teraz mam dylemat bo nie wiem którą kamerę sobie zostawić - Soocoo F23 (za 35$) czy Ekena. Zdjęcia i obraz mimo że mniej ostry
@kibiklops: zamowilem jednak ekena h9, nie powiem, że nie bo najbardziej skusila mnie cena.. dzieki punktom wziąłem kamerę + dwie dodatkowe baterie za 37.5$, takze cebula motzno ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak nie spełni wymagań to się sprzeda, ale wydaje mi się że na mój użytek w zupelnosci wystarczy..