Wpis z mikrobloga

Mireczki, #!$%@? pytanie ale jak wygląda wf na #studbaza ? Chodzi mi o to że raczej trza się zapisywać na coś co się umie czy gościu, który nie potrafi trafić do kosza może iść na koszykówkę?
  • 9
@Keygan: zależy od uczelni. Na UMCS można było sobie wybrać na co chciałeś chodzić, a na takim UP mój kierunek miał przydzielona z automatu plywalnie, a jedyną opcją na zmianę było zapisanie się do jakiejś sekcji, a żeby się zapisać np do sekcji koszykówki trzeba trochę ogarniać
@Keygan: Zdarzają się takie przypadki. Nie każdemu w plan pasuje zapisać się na to, co akurat chce, więc zapisuje się na to co pasuje godzinowo. Nikt głowy za to nie urywa. Aczkolwiek słyszałem o pojedynczych przypadkach, gdzie gościńska takim nieszczęśnikom kazała się zapisać do grupy dla początkujących.
@Keygan: Ogólnie to idziesz na co chcesz nawet jak jesteś w danej dziedzinie słaby. Ludzie, którzy ogarniają daną dziedzinę i tak działają w sekcjach i ćwiczą na ich treningach, często zamiast zajęć z wf.
U mnie (UMCS) to zapisywaliśmy się przez stronę (tragedia). W sumie można było się zapisać na co się chce: sporty zespołowe, siłownia, jakieś aerobiki, basen. Chyba nawet ergometr wioślarski był. Ja chodziłem na piłkę nożną i byli tacy co dobrze ogarniali, jak i tacy co nie xD Ogólnie klimat spoko, aż żałuje, że już nie mam :(
Jak ktoś chciał trafić do sekcji to na początku roku był nabór. Ci co się
@Keygan: na polibudzie w Poznaniu świetnie to rozwiązane jest. W tym semestrze w środy od 8 do 12 był czas na wf i wtedy różne grupy miały zajęcia. Wybierasz sam, przeważnie dają do pierwszego wyboru. Dyscyplin od #!$%@?, sporty zespołowe, pływanie, nauka pływania, siłownia, aerobik, wspinaczka, squash, narty, szachy.