Wpis z mikrobloga

@SO_olik: z tym kawałkiem, to można jechać przez pustynię.
ale odkryciem nie nazwałbym kawałka, którego słuchałem 8 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: "Rock the Casbah" w jego wykonaniui jest dobre, obadaj sobie.
  • Odpowiedz
@zolwixx: Ja film obejrzałem jak wyszedł i po nim zapamiętałem tylko "Gortoz A Ran", które nawet dość długo katowałem. Miło sobie przypomnieć o tym, że były tam też inne dobre kawałki.

Faktycznie dobre, ma taki fajny arabsko-muzyczny klimacik.
  • Odpowiedz
@Kozak_Lkr: Wiesz, to logiczne, że z czasem coraz mniej utworów Ci będzie pasować. Ostatecznie powiedzmy, że ludzie są wybredni, gust ukierunkowany a pula ograniczona. ; ) Jak wyciągnę z playlisty choć 2-3 kawałki, które trafią później do moich ulubionych, to uważam tydzień za udany!
  • Odpowiedz
@SO_olik: wstyd się przyznać, nie oglądałem filmu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
gdzieś w domu mam parę arabskich przebojów w różnych rytmach, ale nigdy nie szukałem czegoś w tym klimacie. Rachida natomiast przesłuchałem w całości i ma lepsze i gorsze kawałki.
  • Odpowiedz
@SO_olik: w terrorystycznym stylu nie, ale mam gdzieś araba z jakimś DJem co przesamplował wszystko co się tylko da. kawałek wrzucony za free do neta (YT, download) w ramach promo. świetna kompozycja, tylko jej znaleźć nie mogę.
  • Odpowiedz
@fifithebest: wiem, wiem, czytałem o nim, słyszałem, trailer oglądałem, dopisany do listy. ja Ojca Chrzestnego oglądałem dopiero rok temu (33 lvl here). Aaa właśnie, Avatara jeszcze nie widziałem ( )
  • Odpowiedz