Wpis z mikrobloga

założe sie , ze ma prawidłowe korzenie

podobno żydówki mają w poprzek.


Ktoś się nami nie zgadza - pewnie jest żydem

Ale oczywiście antysemityzm w Polsce to wymysł GW

BTW pani przyjechała z do Polski z Bośni i Hercegowiny w czasie wojny w byłej Jugosławii

@Jewpacabraa: @Zarzad_Powierniczy:
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: Powyższe wypowiedzi rzeczywiście na niskim poziomie ale:

Ktoś się nami nie zgadza - pewnie jest żydem


Co jest antysemickiego w stwierdzeniu, że ktoś sie z nami nie zgadza więc jest żydem?

"nie zgadzanie" się z kimś nie ma żadnego pejoratywnego określenie, więc co w tym takiego złego? Nie popadajmy w paranoje używania określeń "antysemita, rasista" itp. w każdej sytuacji w której nie wychwalamy innych kultur.
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: Bo jest żydówką. Tak jak dyrektoriat GW w któryej "przypadkowo" sie udziela. W sumie dziwne, bo o jej przeszlosci nie ma informacji w necie, przyjechała do polski w 2006 roku i w 2007 została dyrektorką POLSKIEGO oddziału Amnesty.

"To co w europie narasta to jest po prostu reakcja narodów europejskich na panoszenie się żydów, którzy nie znają miary w arogancji i próbują wchodzić w buty samozwańczych cenzorów moralności, samozwańczych cenzorów
Jewpacabraa - @6c6f67696e: Bo jest żydówką. Tak jak dyrektoriat GW w któryej "przypad...
  • Odpowiedz
Co jest antysemickiego w stwierdzeniu, że ktoś sie z nami nie zgadza więc jest żydem?


Pokazuje to niemożność pogodzenia się z sytuacją, że ktoś po prostu może się z nami nie zgadzać i musi być on/ona częścią jakiejś grupy, która jest głupia/szkodliwa. Jak nie "żydzi" to "lewacy" albo nawet "masoni" czy "iluminaci"

Podejście samo w sobie nie jest przejawem antysemityzmu ale pokazuje do jakich grup ktoś ma nieracjonalne podejście. Jak ktoś za
  • Odpowiedz
@kannabinoid:
Poznałem osobiście Draginje Nadażdin i z nią pracowałem. To niesamowita osoba, pomaga każdemu bez względu na poglądy, rasę czy religię. Nie pamiętam, żeby prawica tak walczyła z autoryzacją, kiedy to prawicowy politycy odmawiali publikacji.

Kto z was nigdy nie pracował jako dziennikarz, ten nie wie, że wywiady są trudne. Mazurek jakoś o tym nie wspomina, cwaniaczek, że rozmowa przebiega dobrze, wszystko jest w porządku, a kiedy spisze się ją na
  • Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=7h5W73FAGm4 przesluchaj w wolnej chwili


1. Czy Michalkiewicz twierdzi tam, że pani Nadażdin jest żydówką?

2. Jeśli tak twierdzi czy przedstawia jakiekolwiek dowody na to twierdzenie (BTW "antypolskie" działanie kogokowliek nie jest dowodem na bycie żydem)?

3. Jeśli takie informacje znajdują się w tym filmiku to proszę o wskazanie w którym fragmencie. Wystarczy wskazać przedział 20 minutowy, w którym mogę znaleźć te informacje. Nie mam zamiaru znowu marnować 2 godzin swojego życia
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: nie, ale nie lubię jak marksiści tak zacierają definicję że w którymś momencie przewinieniem jest dowolny wyraz niezadowolenia, dobrze jest więc od czasu do czasu zobaczyć jak wygląda prawdziwa nienawiść.
  • Odpowiedz
@6c6f67696e:

Ale oczywiście antysemityzm w Polsce to wymysł GW

Antysemityzm to po prostu wymysł, żydzi oszukiwali, kradli i przez to przed wiekami "cieszyli się" swoja reputacją więc postanowili wymyślić że istnieją jakieś uprzedzenia, że ludzie ich nie lubią tylko dlatego że oni są żydami. Ze wszystkich nacji świata akurat żydów sobie wszyscy wybrali żeby ich nie lubić, no naród wielki i wybrany się znalazł, wybrany przez Boga i nienawidzony przez ludzi...
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: Gdyby oceniać miarę antysemityzmu na świecie na podstawie postów z forów to USA jest najbardziej antysemickim krajem świata. Polecam odwiedzić 4chan.org/pol/ i powiedzieć mi, że nie mam racji.
  • Odpowiedz
przecież ona ma po prostu żydowski typ urody


@splesnialakanapkazplecaka: możliwe, chociaż ja widzę bardziej bałkański typ urody (pewnie dlatego, że zanim ją zobaczyłem to znałem jej historię).

Gdyby oceniać miarę antysemityzmu na świecie na podstawie postów z forów to USA jest najbardziej antysemickim krajem świata. Polecam odwiedzić 4chan.org/pol/ i powiedzieć mi, że nie mam racji.


@RuskiHolmes: Nie oceniam antysemityzmu na świecie. Jedyne co naśmiewam się z tych, którzy twierdzą, że
  • Odpowiedz