Wpis z mikrobloga

@D3lt4: Ale Lenovo? Jakieś 3 lata temu w ramach oszczędności przeszliśmy na Lenovo, po pół roku przeprosiliśmy się z Dellem ;) Lonovo dalej jest w ofercie bo podpisany kontrakt, ale użytkownicy mają wybór i prawie wszyscy wybierają Dell ;)
  • Odpowiedz
@D3lt4: Przy laptopach korporacyjnych to akurat dobra cecha ;) Dell ma świetny serwis i genialną ofertę leasingową, do tego pozwala nam mocno ingerować w sprzęt i chętnie współpracuje (robią nam nawet coreload z naszą wersją Windows, Office itd). Jeśli w organizacji funkcjonuje ponad 100k laptopów to takie drobne rzeczy mają znaczenie.
  • Odpowiedz
@Usurper: Oczywiście, ale mi chodzi o takiego lapka, który będzie moim osobistym + służbowym. Mam dostać 3,5k dofinansowania do laptopa lub dostać korposztukę. Nie chcę laptopa typowo firmowego, bo później różne dane mam w różnych miejscach mając kilka komputerów.
  • Odpowiedz
@D3lt4: Jak jeszcze pracowałem jako konsultant to od laptopa wymagałem jednego - miał być lekki i poręczny, żeby nie przeszkadzał w podróży i dało się go swobodnie otworzyć w klasie ekonomicznej Lufthansy ;)

Teraz mam Dell Latitude E6540 15'' na i7, 8GB RAM i SSD (i to wszystko na Win 7 bo korpo jeszcze nie wypuściło swojej wersji Win 10 ( ͡º ͜ʖ͡º)). Całkiem miła
  • Odpowiedz
@D3lt4: Ja pracuje na T440. Wszystkie laptopy powyżej T430 to pomysł #!$%@? i szatana. "Tocz click pad" to takie gówno że wyłączyłem. Brak diód pokazujących chociażby prace dysku :F. Jakiś durny pomysł 2 baterii (jedna wbudowana) :F.
Najpierw idz i pomacaj touchpada :D
  • Odpowiedz