Wpis z mikrobloga

To jest póki co TYLKO pytanie. Jakie przedmioty chcielibyście widzieć w questach dla 150-200~? Takie skrzynkowe, zwykłe, bez fabuły (dlatego odpadają nagrody z inq, poi czy demon oak).

#mirkots
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shentang: "zwykłe, bez fabuły" -> yala set.. no #!$%@?, Shentag, ogarnij ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Są ciekawe różdżki dla druida i maga, dają mlvl o ile dobrze pamiętam. Do tego przedmioty z Drakenów, które dają mlvl - cobra crown, snake god wrist, jakoś tak. Może quest w tematyce właśnie drakenów? Nowe potworki jakieś, ewentualnie boss? :)

Są też te przedmioty dla ek - shield of corruption,
  • Odpowiedz
@Huffy: a może tak pomyślicie o przedziale levelowym 120+ żeby paladyn i knight mogli nosić normalne bronie a nie tylko sca/magic sword/dragon slayer/hornbow/chain bolter? :D
  • Odpowiedz
@Shentang: Nie, na to będzie też normalny quest.
@hihi_jery: Umberale już bardziej, ale ważna dla mnie będzie opinia innych.
@redmonk: Rzeczy, które wymieniłeś są spoczko, ale zupełnie nie w klimat "questa", który mam. Nie wiem właśnie co tam dać. ;_;
  • Odpowiedz
Myślę nad dwarven armor i legami. Nie jest to nic super, ale zawsze ozdóbka do domu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i 3% obrony!
  • Odpowiedz
@Huffy: "szukam itemków na quest, ale musicie się sami domyślić, że chodzi mi konkretnie o jakąś tematykę" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
są różne ciekawe sety, poza tym, skoro dwarven itemki - może w dodatku huge chunk of crude iron!
  • Odpowiedz
@redmonk: Czo? Ludzie dobrze wiedzieli o co mi chodzi. Nie ma konkretnej tematyki, nawet sobie kawałek mięsa mogli wybrać. A huge chunk of crude iron jest dostępny w grze.
  • Odpowiedz