Wpis z mikrobloga

Mircy teraz ja was proszę o poradę. #apple #iphone

iP6s 16gb space grey (tmobilePLsimlock) 1950zl (wygrany w konkursie przez ojca a on ma 6+ i nie chce mniejszego)

Czy

iP6s 16gb demo (bez sluchawek) gold (nosimlock) 1950zl netto

1. Co wybrac?
2. A moze czekac na 7 i 7s? Z jednej strony wersje s duzo lepsze z druviej nowosci w 7 maja byc kiler ficzerami. Touch id wbudowany w ekran. No home. Ceramiczny tyl. Dwa aparaty z tylu. Brak jacka (#!$%@? mnie juz lamiacy sie kabel od sluchawek zaraz za wtyczka)
3. Kupuje bo w marcu ceny ida w gore o 20% i nawet jsk wyjdzie 7ka we wrzesniu to nie bedzie tansza niz 3799zl
  • 36
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: bierz jakiegokolwiek z wymienionych, jeśli simlock nie jest problemem to w sumie tylko kwestia koloru, bo te słuchawki to i tak niesamowite parchy których nie da się używać. Nie czekałbym też na 7 - wersje bez "s" zawsze miały coś #!$%@? (antena, odłażący lakier, banan) więc i tym razem można się jakiejś wtopy spodziewać.
  • Odpowiedz
@rhapthorne: ja na wpół głuchy jestem to wiesz :P

Obecnie uzywam beatsow pro i ferrari g150i czy jakos tak. Wczesniej 2x veho z-2 i 2x sluchawek od ipodow i 1x od iphone 4 wszystkie kable polamane zaraz za wtyczka. Tylko obecne 2 sztuki sie trzymaja (ferrari juz niedlugo) a beatsy best ever i propsy dla nich za mega jakosc wykonania.

Simlock problem a w cenniku tmobile na karte widze kwote 615zl
  • Odpowiedz
@djolaf: chodzi o to ze w wersji demo nie ma sluchawek w pudelku

I restore ale dwukrotne bo za 2 razem w 25% przypadkow zostaje ukryty ficzer (mimo brak innych oznak demo) autorozmazywania zdjec i kasowania po 24h. 5s tez mam demo (teraz to juz nie bo na gwarancji rok temu wymienialem na nowke) i 3 inne sprzety w domu demo wiec luzik.
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: w sumie od 5 lat mam CAL! po recablingu i podejrzewam ze predzej wyrwę caly port niż ułamię jacka, solidne bydlę. Zaciekawiłeś mnie tym restore, serio warto robić to 2 razy? też mam 6s demo i nie zauważyłem niczego dziwnego do tej pory, ale chyba zrobię dla świętego spokoju restore jak już ios 9.3 wyjdzie, bo nie mam zaufania do OTA (swego czasu mi to nerwów napsuło)
  • Odpowiedz