Wpis z mikrobloga

#wow #worldofwarcraft
Siema, dzisiaj krótko. Bawię się Warriorem i... przydałoby mi się jakoś szybko przełączać różne stancje (z typowego tanka do bruisera). Coś tam zrobiłem, ale limitują mnie znaki i potrzebuję zrobić, aby:
- pokazywała się odpowiednia do danej stancji ikonka (czyli jak tank to tarcza, jak bruiser to 2 miecze),
- zmieniało typ stancji,
- zmieniało rzecz jasna talenty,
- zmieniało set ekwipunku.

Wykminiłem takie coś:

/run if not Tank then local t, f = {"Bruiser", "Tanking"}, CreateFrame("Frame", "Tank") f:SetScript("OnEvent", function(s, e, g) UseEquipmentSet(t[g]) end) f:RegisterEvent("ACTIVE_TALENT_GROUP_CHANGED") end
/cast Defensive Stance
/usetalents 2
Niestety, tylko takie coś. Nie mam zielonego pojęcia jak zrobić, aby w tym jednym warunku zmienić też te rzeczy, o który piszę wyżej. Ktoś ma pomysł jak to wykombinować, aby było schludne i jednocześnie działało?
  • 16
@Seif:
#showtooltip
/use [noform:2]Defensive Stance; Battle Stance
/equipset [noform:2] Protection; Fury

Tylko musisz sobie zrobić dwa zestawy z inną bronią (ta sama zbroja) w panelu postaci i nazwać Protection i Fury albo inaczej ale wtedy w macro tez musisz zmienić nazwy.

Powinno działać sam podobnego używałem, jak coś to pisz, bo sam nie mam jak przetestować w grze na ten moment.
Pobierz
źródło: comment_MaGJPUKYixHskkshp8ecDFIUqlszCEAC.jpg
@micro-: O widzisz, a ja się męczyłem z durnotami. W dodatku dodałem też

/usetalents [spec:2]1;2
i mogę zmieniać wszystko jednym kliknięciem. Serdecznie dziękuję.


#showtooltip
/use [noform:2]Defensive Stance; Battle Stance
/equipset [noform:2]B:W
/usetalents [spec:2]1;2