Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@luc_paw: no #!$%@? mnie ta laska i jeszcze dzis takim tekstem do mnie.

W krotkim tłumaczeniu na polski
*
No dzis wczesniej skonczyłes nic nie mowiles mysle ze mozesz byc wczesniej i jak najdłuzej.*

Normalnie odbiera mi ochote na cokolwiek. Dobrze ze juz tyle nie pije bo bym pewnie sie napil.
  • Odpowiedz
@bslawek: Najlepiej by było, gdybyś to zrobił w jeden dzień, za darmo i dodatkowo kupił: płytki l, klej, fugę i jeszcze inne potrzebne materiały. A i dodatkowo posprzątał. Oczywiście za darmo. Wtedy byłaby wniebowzięta.
  • Odpowiedz
@bslawek: No opowiedz mistrzu co ma jedno do drugiego :)
Bo jakos nie potrafie polaczyc zwrotow grzecznosciowych z tym ze dales sie wrzucic na mine w stylu "po znajomosci".
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@loczyn: ze to nie moja znajoma tylko mojego rozowego paska. Jak bym ja od początku traktowal dzien dobry pani maruda. To nie pozwolilby sobie na takie teksty bo czula by dystans że nie jestem kolega.
  • Odpowiedz
@bslawek: to masz nauczkę na przyszłość. Ja też się szybko nauczyłam, inna dziedzina ale sytuacje takie same. Najlepiej za darmo, szybko i masz być na wezwanie o każdej porze dnia czy nocy. Trzeba się nauczyć odmawiać, jak nie odmówisz to i tak jakaś maniana później wyniknie, najlepiej znajomym nie wyświadczać żadnych usług i jest spokój. Ja mówię, że bardzo chętnie ale mam tyle zleceń, że będę zajęta przez najbliższe kilka do
  • Odpowiedz