Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mógłby mi dać wskazówki od czego zacząć. W związku z tym, ze odstawiłem picie, ja i mój różowy chcemy poćwiczyć. W sumie głownie to ja chce się czymś zając, ale kobieta postanowiła nie wspierać i dopingować również i w tym. Sportowiec ze mnie był, ale wszystko miałem ustalone przez trenera, jednak to dawno i nieprawda.
Chciałbym porobić coś na brzuch, grzbiet i ręce (biceps, triceps). Nogi to raczej sobie rowerek zrobię.

Czy pompki, podciągnięcia, brzuszki wystarcza? Nie chciałbym ćwiczyć z obciążeniem nienaturalnym tj. ciężary itp., bo mój szkielet tego nie wytrzyma.
#pytanie #chcewyzdrowiec #mikrokoksy
  • 8
@loza__szydercow: Tak myślałem, ze zamiast od razu rozbijać się o jakieś plany to zacząć od standardu domowego zacisza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Enzo_Molinari: Nie ma u mnie, jedyne na co mogłem się powspinac to były framugi, ale już się nie mieszczę, bo za wysoki jestem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Renton:

Dokładnie, jak to w domowym zaciszu się znudzi, to zaczniesz szukać kolejnych rozwiązań. Nie ma co od razu na głęboką wodę by się nie zniechęcić na dzień dobry - tym bardziej, że pisałeś o problemach zdrowotnych
@loza__szydercow: Ta, a do tego moja kobieta jeszcze chce ćwiczyć razem ze mną. Pilnuje mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale to dobrze.
Bedzie stała z owczarkiem niemieckim nad głowa i krzyczała, ze mogę więcej :D