Wpis z mikrobloga

@ketometomen: Żadne kfd i sfd nie równa się chyba stosunkiem cena/jakość do ostrovitu. Teraz kupiłem w promocji 3kg Bulk Powders. Za 3kg razem z przesyłką wyszło 35zł/kg, więc tutaj miażdzy wszystko jeżeli chodzi o cenę.

Kiedyś wziąłem jakieś 2 smaki z sfd tego econo... Myślałem, że #!$%@? wszystko do kibla. Chemia większa niż w domestosie. Kfd nie próbowałem, ale smaki ponoć bardzo ok.
  • Odpowiedz
@LewackiKrul: Jeden chu... sfd, kfd, dobre whey, allnutrition czy inne polskie gówna. Wszystko to samo tylko opakowania inne i inny marketing. Smaki? Wszyscy to samo mają bo cudów nie ma aby coś smakowało jak truskawaka bez truskawki to trzeba walnąć chemię i słodzik. Mniej więcej wszystkie tak samo smakują. Niektórzy to chyba litrami to piją bo ciągle dyskutują o smakach.
@ketometomen:
  • Odpowiedz
@ethics: Wiadomo, że chemia jest wszędzie, ale różni producenci stosują różne "polepszacze smaków". Od sfd miałem zdaje się truskawkę i kokos. No #!$%@?, to było coś okropnego. Jedna wielka chemia w mordzie, posmak jakiś plastikowy, ble. Z innymi białkami o takich smakach nie miałem takich nieprzyjemności. Z kfd nie porównywałem, ale nie sądze, że są identycznie #!$%@?.
  • Odpowiedz