Wpis z mikrobloga

Polecam serie. Jedni z najlepszych graczy areny na świecie. Ogólnie cały kanał stoi na wysokim poziomie. Świetnie dla początkujących na arenie.
#hearthstone
M.....r - Polecam serie. Jedni z najlepszych graczy areny na świecie. Ogólnie cały ka...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MainstreamowyHipster: Dorzucę do tego wyniki najlepszych/najbardziej znanych streamerów arenowych, znalezione na reddicie. Prowadzone są na bieżąco i dają dobre rozpoznanie o sile danych klas na arenie i streamerów, których warto oglądać, żeby zobaczyć jak grać daną klasą. LINK
  • Odpowiedz
@MainstreamowyHipster: jak oglądam serie którą podesłałeś mam wrażenie, że ja nie ograniczam zbyt mocno swoich ruchów pod karty przeciwnika ( zakładam, że na arenie nie ma co ograniczać swoich możliwości, do karty którą może pickował i może ma ją na ręku przeciwnik ). Oni zakładają, że akurat op ma board cleara albo inną konkretną kartę.
Musze się nad tym zastanowić
  • Odpowiedz
@Lewo: To jest podstawa. Bardzo ważne jest granie w okół skillstrike, mindcontrol tech etc. Oczywiście nie ma co popadać z jednej skrajności w drugą i granie np. w okół combo fon+savage roar czy BGH nie ma sensu. Choć dla mnie najważniejsze jest czytanie ręki :P
  • Odpowiedz
@Lewo: Cumplu rad mam pełno, ale wiesz są one strasznie ogólne. Mulligany są dość skomplikowane, bo trzeba znać dobrze swój deck, by wiedzieć na co można liczyć. Zwykle szukasz 1-2, a jak masz monete to możesz czasami nawet 4 zrobić. W sumie to ciężko to tak opisać w prosty i szybki sposób, bo to dość złożony proces.
  • Odpowiedz
@MainstreamowyHipster: a masz linki? jakieś analizy? lubię skomplikowane rzeczy :) chodzi mi czy są może jakieś algorytmy np. co należy priorytetyzować, na jakie klasy niektore muligany mają większą siłę itp.
Podstawowe rady to już chyba znam.
  • Odpowiedz
@Lewo: Nie znam żadnych algorytmów, robie to na czuja i z wiedzy, którą czerpałem ze streamów, bądź sam do niej doszedłem. Polecam streamy na twitchu ADWCTA, Merps, Hafu, Ratsmah, Kripparian.
  • Odpowiedz