Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam wykop i stwierdzam, że po zmianie władzy duża część użytkowników zaczęła cierpieć na jakieś mocne #!$%@? mózgowe. Za rządów PO dyskusje pod wykopaliskami w tagu #polityka wyglądały normalnie. Każdy wyrażał swoje zdanie, jedni popierali obóz rządzący, inni częściowo, a jeszcze inni się sprzeciwiali. A co się dzieje teraz?

Spróbuj się negatywnie wypowiedzieć o #dobrazmiana to PiSowska propaganda człowieka by zeżarła za pogląd inny niż prezesa. Tylko czeka jak pirania na padlinę, aby udowodnić jaki to kraj w ruinie, wszystko zostało rozkradzione, a my staliśmy się kondominium niemiecko - rosyjskim pod żydowskim zarządem powierniczym. To jak w ciągu kilku miesięcy #wykop się zmienił jest smutne.

#gorzkiezale #polityka #zalesie
  • 4
  • Odpowiedz
@wiszacy_mysliciel: może z 5% tych wypowiedz dobra zmiana jest merytoryczna. Reszta to pusty populizm rozprowadzany po przeczytaniu nagłówkó ze ścierwoidów. Kompletne brednie albo w ogóle puste frazezy typu #dobrazmiana, tak napisałęm te fraze i mam racje, Kółeczko wzajemnej adoracji z #neuropa, chodźcie do mnie i zalejcie mnie faląplusó. Wtedy zostane utwierdzony w swojej głupocie

dx
  • Odpowiedz
@wiszacy_mysliciel: Obie strony robią tutaj syf. Z jednej strony pisowcy fanatycy, a z drugiej nowoczesne lemingi, które dostały amnezji i mimo, że Nowoczesna to PO 2.0 to i tak uważają, że teraz będzie lepiej. I oczywiście krytyka swetru to zaraz od pisiora, co pokazuje dokładnie takie same #!$%@? mózgowe.
  • Odpowiedz