Wpis z mikrobloga

@enforcer: w pracy używamy i7 4770 + 16gb ramu + SSD M6S + grafika Intela - więcej nie potrzeba (przynajmniej na paru stanowiskach, na innych Quadro robi za grafikę).
  • Odpowiedz
@enforcer: Ja mam i7-4790k @ 4.4GHz, 16GB Ramu, samsunga 840 evo 250gb z systemem i cache wszystkiego, na storage WD RE4, a grafike GTX760. Do tego co gram wystarcza, a do zdjeć jest idealne. Ps. Quadro do aplikacji nie obsługujących podwójnej precyzji to tylko strata wydajności i hajsu :V
  • Odpowiedz
@Marcinowy: wtyczki i syntezatory obciazaja mocno procesor i ram. Ale najlepsze jest to, że nie odpaliłem jeszcze zadnego projektu na tym moim kompie --> sesja i obrona plus praca i włączyłem go miesiąc temu tylko raz, żeby sprawdzić czy wszystko działa... mam nadzieję, że zestaw nie okaże się za słaby :D
  • Odpowiedz
@dymel: Jakiego softu używasz? Sony Vegas czy Adobe Premiere?
Właśnie, o co chodzi z tymi obliczeniami i do czego one są? Ostatnio na Steam (platforma do gier) spotkałem osobę która miała i7 5960x, 32GB RAMu i 4x GTX Titan X i za pytałem po co aż taki sprzęt do gier, odpowiedział że to jest do obliczeń, a gry to drugorzędna sprawa tylko nie wiem jakie obliczenia ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
@Marcinowy: Nie ma o czym, po prostu firma w której pracuję ma ten program już kilkanaście lat i baza jest tak rozbudowana że ciężko byłoby to przenieść do czego innego :)
  • Odpowiedz