Wpis z mikrobloga

Nie bardzo rozumiem co to ma robić, ale momentami boleśnie się to czyta.

Losowo (?) dajesz argumentom metod referencję lub jej brak, ani jednej

const &
nie widziałem, mimo, ƶe zmian nigdzie nie widać, uƶywasz

''
do stringów (to jest do liter!), uƶywasz makr do definiowania stałych, iterujesz po

mapie
uƶywając

for(int i = 0; i < map.size()...)
(no ok, Twój kod to zwrócił, ale mimo wszystko to dziwnie wygląda).

Ponadto, jest
@KrzaQ2:

1. Nie rozumiem idei iteratórw w C++ są tak niewygodne w stosowaniu więc ich nie używam, kiedyś już raz rozmawialiśmy nt użyteczności niektórych elementów.

2. Gdzie ja używam ' ' do stringów ? standardowo cudzysłowie używam

3. Te makra to żeby lepiej wyglądało przynajmniej wg mnie.

4. Dla mnie na samym początlu liczy się że działa, potem można dyskutować na temat co jest w samym kodzie źle a co nie.
@sylwke3100:

1. nie masz gwarancji (tzn. akurat w tej mapie co sam sobie robisz to moƶesz mieć), ƶe kaƶdy klucz istnieje, a jeśli nie istnieje to przy iteracji go utworzysz.

2.

main:

cout<

CristallParser.cpp:

Summary[c]['Label'] =Label;

i
Summary[c]['Value'] =Value;

3. w C++ masz
constexpr

, masz teƶ enumy, które mają znacznie więcej sensu jeśli moƶesz pogrupować logicznie stałe. Poza tym, uƶywanie stałych typu char const[] w celu porównywania ich do stringów
@KrzaQ2:

--------------------------------------------------------------------------------

Language files blank comment code

--------------------------------------------------------------------------------

C++ 104 4357 3542 18320

C/C++ Header 104 879 1962 3611

CMake 3 52 35 389

IDL 1 0 0 254

DOS Batch 2 31 2 139

Bourne Shell 3 8 0 46

Bourne Again Shell 1 0 0 18

--------------------------------------------------------------------------------

SUM: 218 5327 5541 22777

--------------------------------------------------------------------------------

takie jest zbyt ogromne ? ;)