Wpis z mikrobloga

@Mietu: naprawdę nie rozumiem tego butthurtu. Przecież od początku było wiadome, że pod koniec tego sezonu ma się pojawić matka i cały czas były poszlaki jak i kiedy się spotkają i co będzie miała na sobie/przy sobie, więc to, że pokazali jej twarz niczego nie zmienia w fabule i nie ma żadnego spoilera. Wytłumaczcie mi, o co tak bóldupkujecie.
@The_Apostate: o to ze trochę słabo dowiedzieć się o najważniejszej postaci serialu trzymanej w tajemnicy tyle lat z obrazka na fb ;) masz rację w tym co piszesz, ale i tak to było słabe.
@miesnakrowa: nie kilka miesięcy, może np. 48h? sądzę że większość fanów obejrzy to kilka-kilkanaście godzin po premierze.

@The_Apostate: meh, powtarzam- wolałem to zobaczyć w odcinku niż jako obrazek na fb i wiele osób jak widać w komentarzach uważa podobnie. nie widziałem podobnych praktyk w innych serialach, żeby parę godzin po premierze wywalać od razu to co się stało na fanpejdż i 'kto nie widział to trudno, już widzi'
@miesnakrowa: ja obstawiam, że na ślubie będzie kłótnia przez ten naszyjnik Robin, Ted wyjdzie wcześniej (zresztą mówił w tym odcinku, że rano wyjeżdża), a Matka ma grać na weselu, więc, gdy ją spotka na stacji, będzie ją musiał pamiętać. ciekawe, czy 9 sezon będzie czasowo dział się jak reszta, czy zrobią coś w stylu "24 godzin", robiąc z sezon bardzo krótki odstęp czasowy.