Wpis z mikrobloga

Jaki jest najlepszy wiek na zawarcie związku małżeńskiego dla faceta?
#pytanie #zwiazki

Najlepszy wiek na zawarcie związku małżeńskiego dla faceta:

  • 18-25 4.0% (211)
  • 25-30 41.0% (2136)
  • 30-35 29.5% (1539)
  • <cite> 35</cite> 3.8% (200)
  • nigdy :) 21.6% (1127)

Oddanych głosów: 5213

  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shyvana: A może pójdźmy jeszcze dalej? Przestań robić jakieś idiotyczne zestawienia, kto co ma robić i jaki ma być w danym wieku, bo szkoda twojego oddechu na to. Nie neguje tego, że ludzie 20+ nie grają w gry, bo sam tak lubię spędzać wolny czas, a po 20stce już jestem kilka ładnych lat. Chodziło mi tylko o to, że cały ten temat jak i twoja w nim wypowiedź jest idiotyczny,
  • Odpowiedz
@Shyvana: nie rozumiem dlaczego tyle osob na ciebie naskoczylo za napisanie wlasnej opinii, ktora zreszta od przecietnej nie odbiega :|

@letitbe: zastanawia mnie skad tak ogroma liczba glosow przy 25-30, przeciez to chyba najglupszy wiek na malzenstwo. Mam nadzieje, ze bierze sie to z samotnosci i niewyzycia wykopkow, bo przy obecnej dlugosci zycia ludzi, malzenstwo w tym wieku moze ja co najwyzej skrocic ;f
  • Odpowiedz
@Choir: Bo to wykop, gdzie na każdego programistę 15k czeka tabun karyn czyhających na ich kasę, wszyscy są samcami alfa, są pożądani, kobieta tylko dziewica, ale finalnie siedzą w piwnicy i tu szerzą mizoginię, bo w końcu kobiety to podludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wiekszosc w wieku powiedzmy 25 lat to wciaz dzieci


@Shyvana: Bo mogą nimi być, tak samo jak kobiety. Mama da, tata coś dołoży, będzie dobrze. Zresztą to dopiero studia to trzeba szaleć. Ludzie są oportunistami, ba, cała natura jest, jeśli nie musisz to po co masz coś robić? Odpowiedzialność jest trudna, mieszkanie bez rodziców (które bardzo wiele uczy) drogie...
Płatne studia (się szybko skończą durne kierunki, bo nie będzie jeden
  • Odpowiedz
Moim zdaniem małżeństwo właśnie otwiera drogę do tego, by podróżować, by zdobywać życiowe doświadczenia, cieszyć się życiem, próbować nowych rzeczy- a przede wszystkim daje możliwość przeżycia tego wszystkiego z kochającą osobą u boku, właśnie teraz, kiedy oboje jesteśmy młodzi, mamy na to czas i pieniądze. :)


@Shyvana: LOL. Dlaczego dopiero małżeństwo otwiera do tego drogę? To z dziewczyną/chłopakiem tak nie można? Nie wiem, jak ty pojmujesz małżeństwo ale (tak jak
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: Moja wypowiedz wyrywasz z kontekstu, czytaj uwazniej ;)
Poza tym, skierowana ona byla do kogos innego, kiedy rozmowa toczyla sie stricte między byciem w zwiazku a nie byciem w zwiazku, w tamtym kontekscie zone/dziewczyne mozna traktowac rownosciowo.
  • Odpowiedz
@letitbe: Tak ciekawy temat, że aż sobie konto założę, gadanie o tym że facet musi mieć 40 lat samochód, dwie firmy, dom z basenem i przy okazji zwiedzić świat 2 razy, aby w końcu "dać się uwiązać" z sexi cycatą 20stką i umrzeć towarzysko brzmi dość słabo dlatego może podam przykład z życia swojego(24 lvl i żonka podobnie) studiujemy oboje(ale nie kierunek typu zarządzanie ziemią i garncarstwo uliczne) tylko taki
  • Odpowiedz
@Shyvana: Nie wiem... zależy co rozumieć przez "wyszalenie się", ale dla mnie to jest całkiem zrozumiałe że w wieku 25 lat, póki ma cię energię, zdrowie i czas (brak dzieci) to warto próbować różnych rzeczy. Jeśli chodzi o takie rzeczy jak podróżowanie, jakieś imprezy, wypady, próbowanie nowych sportów - wg mnie do 25 lat to w sam raz wiek na to i moim zdaniem nie ma to praktycznie nic wspólnego
  • Odpowiedz
@Shyvana: 24lv here, po moich doświadczeniach z różowymi na myśl przychodzi mi o wiele więcej minusów niż plusów z bycia w związku. Odkąd jestem kawalerem moje życie stało się o wiele lepsze - zero stresu, nie muszę brać pod uwagę zdania partnerki, robię co chcę, dużo lepiej zarabiam, rozwinąłem swoje zainteresowania i mam nowe pasjel generalnie jakość mojego życia znacząco wzrosła, mam plany na przyszłość, które staram się realizować.
Nie
  • Odpowiedz