Wpis z mikrobloga

Mirki chcę wykupić usługę premium w Spotify, ale mam mały dylemat. Mieszkam w Anglii i tutaj usługa kosztuję £9.99, ale posiadam polskie konto gdzie koszt to 29.99 zł. Jest możliwość wykupienia tego w Polsce i korzystania w Anglii i czy będę miał dostęp do tych samych treści. Czy jednak muszę założyć nowe angielski konto i wykupić to na miejscu :)
#spotify #premium #cebuladeals #jakismaloistotnytag
  • 22
  • Odpowiedz
@Masterex2: Niektóre utwory mi nie przeszkadzają, chodzi mi bardziej o jakieś ograniczenia jak w Netfix. Jeżeli nie ma jakiś większych różnic to chyba biorę polskie konto.
  • Odpowiedz
@gp1600: kupuj na allegro za 2 zł na miesiąc. Korzystam w ten sposób od pół roku i sobie chwalę. Problem jest taki ze co miesiąc trzeba zmienić konto. Ewentualnie kupić na dłuższy okres czasu ale nie zawsze są takie aukcje.
  • Odpowiedz
@galeon: Napisałem post, otagowałem tak jak najlepiej potrafię (a że nie piszę na mirkro za często to nie znam wszystkich zasad), wysłałem. Dopiero po chwili zauważyłem, że wspomniany tag służy do czegoś innego, a ktoś już odpowiedział to nie mogłem edytować (chyba) i tak zostało. Zniknie w czeluściach mikro za chwilę i wszyscy będą na nowo szczęśliwi :) Dziękuję i nie spinaj się tak. Szkoda nerwów :)
  • Odpowiedz