Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@Meister431: Yyy dobrze otagowane i nic nie laczylem... Po drugie trzymam sie zasad czy moze mam do obrazka hasztagowac typu "wielki cyc" "chlodne spojrzenie" czy jeszcze wiecej tagow ? Good logic (y) Gdzie obrazek odnosi sie glownie do anime wiec bol dupy zachowaj dla siebie "geniuszu".
  • Odpowiedz
  • 0
o kur*a znalazla sie mistrz tagowania... "Powiem" ci cos od 2 lat jestem urzytkownikiem i pierwszy raz mi sie zdarzylo ze jakis pospolity urzytkownik bedzie mi wypominal jak mam tagowac. Tag jest dobry ja tak uwazam nie bede sie spuszczal jak nie dorozwinieta nastolatka na twitterze z dziesiatkami tagow tylko po to by zadowolic biedote umyslowa ktora nie wie co sie na zdjeciu znajduje.
  • Odpowiedz
Po drugie "ecchi" wedlug mnie odnosi sie rowniez do randomanimeshit gdyz ten tag powstal wlasnie i tylko na wylacznosc tagowania gatunkow anime... jak administracja sie nie zna to niech nie pisze

wg mnie


@MagicznyJanusz: nie odnosi się. O opis tagu pisali urzytkownicy(xD) do moderacji, właśnie po to aby oddzielić nsfw od sfw. Nie tagujesz dobrze to nie wrzucaj nawet, pls ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz