Wpis z mikrobloga

#!$%@? JEGO MAĆ
Taka skomplikowana myśl krąży w mojej głowie po ostatniej aktualizacji wykopu #nowywykop2016. Problem, który pokazuje na nagraniu to lagi w odczytywaniu powiadomień, które potrafią trwać kilkadziesiąt minut. Dla heavy-usera wykopu to naprawdę duży problem.

Dla mnie podwójny - bo @DzienDobryBot działa tak, że odczytuje powiadomienia i przy okazji odpowiedzi na nie to powiadomienie jest automatycznie odczytywane (tak Wykop API działało od samego początku). Ale do niedawna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Problem objawia się tym, że bot odpisuje po kilka(naście) razy na ten sam wpis, przez co tworzą się takie wątki. Troche to boli, jak próbujesz zrobić coś fajnego, ciekawego, ulepszasz to a zostajesz olany ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Niektóre powiadomienia zostają a niektóre są odczytywane. Zauważyłem, że czasami drugie powiadomienie odblokowuje to pierwsze, ale problem jest trudny do odtworzenia. Czasami tak jest i uj.

Pisałem oczywiście PW do czarnych/białych, ale od żadnego z nich nie dostałem odpowiedzi (rekordzista nie odpisuje od czterech dni, nie przeszkadza mu to w odpisywaniu innym na mikro... może powiadomienia nie dostaje?). Na kontakt nie liczę.

Jak żyć? Wołam @moderacja @a__s @m__b @l__g @brechtbakker @wykop

#dreszczykzapodaje #zmianynawykopie
  • 16
rekordzista nie odpisuje od czterech dni, nie przeszkadza mu to w odpisywaniu innym na mikro


@Dreszczyk: Jak od czterech dni to zapewne ja, bo dokładnie od tylu dni jestem poza Wykopem :-( i odpowiadam jedynie na mały procent przywołań. Ale spokojnie, wszystkie zapisuję i od jutra będę nadrabiać zaległości ;-)
@hopin8krzys: Na moją pocztę każdego dnia trafia dość sporo wiadomości. Zawsze w miarę możliwości staram się odpisywać, ale jak widać nie do końca mi to jeszcze wychodzi. Poszukam za chwilę i sprawdzę o co chodziło.

@hopin8krzys: Aaa... Tobie o Mikroblog chodzi, a ja przeczesuję prywatne wiadomości i zastanawiam się dlaczego nic nie ma ;-)

1. Jesteś testerem.
2. Wybieramy grupę testerów, jednak w ustawieniach konta cały czas możesz wrócić na stary Wykop.
3. O tym opowiemy bliżej marca/kwietnia - jeszcze nie czas na rozmowę o tagach. Najpierw musimy wyeliminować obecne błędy.
4. Nie :-)
@hopin8krzys: Celowo nie wchodzimy w szczegóły, ponieważ na tym etapie wiele rzeczy może się jeszcze zmienić. Ogólny zarys jest, rozmawialiśmy też w zespole wiele razy na ten temat, ale czeka nas jeszcze jedno większe spotkanie, na którym ustalona zostanie ostateczna wersja. I to w okolicach tego spotkania podamy więcej szczegółów i zapytamy też Was o Waszą wizję tego co potrzebujecie i jak chcielibyście by to wyglądało :-)