Wpis z mikrobloga

Przyszedł czas na mnie, abym stawił się przed komisją wojskową. Dostałem wezwanie. Jest w nim napisane, że osoba stawiająca się "przedstawia posiadaną dokumentację medyczną, w tym wyniki badań specjalistycznych" i "dokument potwierdzający pobieranie nauki".
Pytanie głównie do Mirków którzy mają to już za sobą. Jaka ma to być dokumentacja? I jakie badania? Przespacerowanie się do zwykłego lekarza internisty na badanie krwi wystarczy, czy coś więcej? I jaki dokument potwierdzający pobieranie nauki?

#wojsko
  • 8
  • Odpowiedz
@WEmil: jak masz problemy to sobie załatwiasz specjalistyczną dokumentację, jak nie masz to nic nie bierzesz. Papierek o pobieraniu nauki to jakbyś miał więcej niż 18 lat, wtedy idziesz do sekretariatu czy innego dziekanatu i pani ci daje papierek z pieczątką, że jesteś zapisany
  • Odpowiedz
@WEmil: jeśli jesteś na coś chory itd to masz mieć zaświadczenie, a ten kwit o pobieraniu nauki dostaniesz w sekretariacie w szkole jak.powiesz coś w stylu "no ja bym chciał papier na komisje wojskową" i będą już wiedzieć o ci chodzi ;-)
  • Odpowiedz
@WEmil: nie, na komisji w domyśle zakładają, że jesteś zdrowy, dopiero jakbyś się pochwalił, że się na coś leczysz i to uniemożliwia ci pójście do woja to wtedy zaczęliby drążyć temat i prosić o dowody w postaci papierków od lekarzy, że to co mówisz jest prawdą.
  • Odpowiedz