Wpis z mikrobloga

@msichal: Polecam ćwiczenia z Krysickim i Salskiego jako prowadzącego wykład. Zdałem w tym składzie za drugim razem. Za pierwszym był Salski+Gwarek - Salski za mocno abstrakcyjnie mówił na ćwiczeniach, a Gwarek opowiadał swoje anegdotki i zaczynał jeszcze z wyższego poziomu, więc pierwsze podejście zakończyło się spektakularną klęską. No i nie pamiętam nazwiska, ale osoba odpowiedzialna za labki też wygląda na taką, które chętnie wyjaśni - tylko trzeba chcieć.
@msichal: No tak jak nie masz czasu się tego uczyć - no to sorry kolego, na wariata tego na pewno nie zdasz. Poza tym Salski jest bardzo w porządku, na pewno dogadałbyś się z nim na inny termin indywidualnie.
@parampadam: Gwarek to gawędziarz i wspomina cały czas swój pobyt na MIT, naukowcem pewnie jest świetnym, ale pułap od którego zaczyna wykład narzuca wysoko, ja nic nie rozumiałem. Parę semestrów temu
@msichal: aa, o nic, tak z ciekawości spytałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja się z Salskim męczyłem rok temu, ale na szczęście się udało (pewnie dlatego, że w pierwszej części semestru przeszliśmy na zdalne i było łatwiej xD)