Wpis z mikrobloga

@6a6b6c: Zaciskam zęby i przeglądam dalej. Dorota Kania skazana na dwa lata więzienia! - raduje się portal wiadomej gazety. O, myślę, coś nowego w sprawie? Nie, nic nowego - chodzi wciąż o ten sam wyrok z lipca ubiegłego roku. Wyrok, delikatnie mówiąc, wątpliwy, oparty wyłącznie na zeznaniach jednej osoby i odrzuceniu wniosków dowodowych... Bodaj czy nawet sam pisałem, że moim zdaniem Dorotę zwyczajnie wrobiono, i że cała sprawa jest równie wyssana
  • Odpowiedz
moim zdaniem Dorotę zwyczajnie wrobiono, i że cała sprawa jest równie wyssana z palca, jak oskarżenie


@plumkajacy_kalafior: No to wspaniale, ze nowa wladza dajej jej szanse. Wspanialomysli sa. Wyroki niewazne, skoro niewinna.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak to mówili w PO? A już sobie przypomniałem, wyrok jest nieprawomocny.


@Bartek_: Widze, ze PO jest teraz autorytetem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: No to wspaniale, ze nowa wladza dajej jej szanse. Wspanialomysli sa. Wyroki niewazne, skoro niewinna.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@6a6b6c: ziemkiewicz jest w rządzie ? xd xd xd xd x d brednie totalne
wiesz co to prawomocnośc i nieprawomocnosc wyroku ?
burz sie na roczne wyroki wyciągnięte w celu podburzania lemingów
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: No to wspaniale, ze nowa wladza dajej jej szanse. Wspanialomysli sa. Wyroki niewazne, skoro niewinna.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@6a6b6c: dalszy ciąg brednie?

tu napisales

@plumkajacy_kalafior: No to wspaniale, ze nowa wladza dajej jej szanse. Wspanialomysli sa. Wyroki niewazne, skoro niewinna.( ͡° ͜ʖ ͡°)


co jest wierutną bzdurą

teraz coś po prostu pieprzysz bezsensu.
  • Odpowiedz