Wpis z mikrobloga

@fan_farmaceutek: zaklady wzajemne - kurs zalezy od tego jak ludzie stawiaja, takze jak postawisz dom to generlanie stawka spadnie a wzrosnie na druzyne przeciwna i na remis, ale jak postawisz troszke to wygrasz(mam nadzieje) po mocnym kursie - calosc jest oparta o bitcoiny, a to ze sa zaklady wzajemne sprawia ze zdarzaja sie takie perelki z wysokimi w huk kursami
@fan_farmaceutek: Strona działa już dosyć długo a mimo to stawiane kwoty praktycznie nie rosną.

Wiadomość dla osób szukających Surebetów, nie da się grać tym sposobem na tej stronie ponieważ nawet w momencie obstawienia spotkania nie wiemy jaki uzyskamy ostateczny kurs ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@trzezwy: jesteś pewien? Ja grałem kiedyś na Betfair i to były też zakłady wzajemne. Kurs się zmieniał, ale dla gracza liczył się ten przy którym obstawiał. Inaczej to byłoby bez sensu
@kmicic77: Właśnie to jest największy minus onehash.com. Podam Ci mój przykład: Kurs na remis wynosi ponad 6, stawiam troche btc i spada kurs do 5.80 i o dziwo nie postawiłem XXX BTC po kursie 6 tylko muszę czekać aż mecz się zakończy i wszystkie zakłady zostaną zatwierdzone przez system.
Myślę że twórcy tej strony celowo wymyślili sobie taki system: Ludzie obstawiają, kurs cały czas się zmienia, zbliża się koniec spotkania a