Wpis z mikrobloga

@dariot: A mógłbyś wyjaśnić co i jak z tym aroma ? Bo pierwsze słyszę.
Aa dodałem dodałem, tak to jest jak się szybko pisze i myśli o wielu rzeczach na raz :D
A jeszcze jedno pytanie - jak zrobić żeby ekran blokady był przezroczysty (żeby była tapeta z pulpitu)
@forlo: No w momencie gdy w TWRP wybrałeś instalację ROMu to pojawiło się kilka okienek z pytaniami typu czy chcesz jakieś dodatkowe aplikacje itp. Wtedy było też pytanie o funkcję tap to sleep. #!$%@? ROM na nowo żeby wybrać tę opcję.
Kurcze nie mam tego, albo gdzieś to mam wyłączone. Jak daje install wybieram rom 007s pojawia mi sie aby:
Zip file Signature Verification
Force MD5 check on all zip files
pod spodem view queue a obok clear queue
no i kółeczko do przesunięcia, jak je przesune to od razu się instaluje rom i nie mam żadnych wyskakujących okienek
TRWP to 2.8.6.0
@dariot: I wielkie dzięki ! Działa tak jak trzeba :)
A może orientujesz się jeszcze jak to jest z tym ekranem blokady ? Gdzie można przestawić przezroczystość czy w ogóle zmienić tapetę ?
@forlo: W sumie nie do końca wiem o co chodzi z tą przeźroczystością. Na ekranie blokady widzisz wtedy normalnie pulpit, tylko że zablokowany? Czy po prostu żeby ta sama tapeta była? Jeżeli tapeta to ustawienia->wallpaper & theme->system wallpapers->wybierasz tapetę->ok->Set both. Zaznaczam, że mówię na podstawie 009s.