Wpis z mikrobloga

@maciejkiner: Czesc, dałoby się zrobić jedno usprawnienie? W prawej szpalcie jest panel Mój Wykop, w którym mogę otwierać opcje - Obserwowani, Moje, Obserwowane znaleziska itp.

Generalnie są to albo obserwowane znaleziska, albo wpisy na mikroblogu w różny sposób filtrowane.

Mnie bardziej interesują obserwowane znaleziska, więc za każdym razem gdy wchodzę na wykop muszę się przełączać. Przydałby się jakiś cookie, albo setting w profilu, który pozwoliłby na wybranie przeze mnie co chcę oglądać defaultowo, albo po prostu zapisanie ostatnio używanego ustawienia tego panelu.
  • 4
  • Odpowiedz
@kubako: dziwne - bo to wlasnie tak dziala (powinno dzialac), ze po kazdej zmianie zapisuje w bazie informacje o ostatnio aktywnej karcie i po zalogowaniu ja przywraca. Testowalem przed chwila i zapamietalo. Jaka masz aktualnie karte wlaczona?
  • Odpowiedz
@maciejkiner: U mnie jest to samo. Co prawda chyba nie za każdym razem, ale od czasu do czasu muszę przełączyć na obserwowane znaleziska, chociaż nigdy nie przełączam się na wpisy.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: U mnie działa tak - jeśli wejdę na wykop i przełączę się na kartę "obserwowane znaleziska" to póki chodzę po wykopie aktywnie (odwiedzam wykopy, przełączam strony na wykopalisku itp) , to ta karta jest utrzymana. Jeśli jednak zamknę przeglądarkę, lub chociaż zostawię wykop na jakiś czas, to karta wraca do pozycji "wszystkie". Tak jakby to ustawienie siedziało w jakiejś sesji, która wygasa.

Zatem na krótką metę to działa tak jakbym
  • Odpowiedz