Wpis z mikrobloga

Pomijając całe historie związane z Lechem Wałęsą, jeszcze bardzie pomijając wszystko co związane z Bolek i wpisami tutaj. Jedna z najbardziej obrzydliwych rzeczy jest dla mnie ta cała wykopowa opcja bluzgania mu i pastwienia sie. Szczególnie przez 18-25 latków którzy czesto pojawiają sie we wpisach o braku dupy, denerwujących rodzicach i innych problemach pierwszego swiata. Nawet jesli był tym Bolkiem to i tak poszły za nim tłumy, był wtedy symbolem, dał wielu nadzieje nawet złudna. Dał sygnał na zachód i dla nich tez był symbolem. Nie wiem co mu udowodniono ale czy ktoś za niego cierpiał? W ogole nie oceniam, ale takie sranie na niego przez gnoi jest #!$%@? znakiem jakis podłych czasów. Nie jestem święte ale napawa mnie to obrzydzeniem. #niepopularnaopinia #oswiadczenie #lechwalesa
  • 3
@Bergkamp: @lubielizacosy: nawet niezle z nią stoję. Nawet nie chce nikogo do niczego przekonywać bo nie ma to sensu. Z mojej strony dwie rzeczy. Obrywa w prostacki sposob od najmniej właściwych osób. A druga to tyle sie tu pisze a starych czasach, starej szkole. Powołuje na rożne stare zasady i idee, a zapomina o głównej z nich czyli jakimś ewentualnym i przyzwoitym szacunku. Ale zasadniczo wbijam w to, co miałem