Wpis z mikrobloga

@robertx: jaja sobie robisz? zdajesz sobie sprawę że na 100% użyje kodu na montaż za złotówkę? jeśli to twoja niewiedza to zanim się wypowiesz zainteresuj, a jeśli myślisz, że jest naiwny i zapłaci tyle pieniędzy za marny montaż (co ja kumplowi przyjaciela składałem za przysłowiowy czteropak wartości dziesięciu złotych) to wróć do swojej piwnicy skąd przybywasz, naiwny wykopowiczu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Tiazz: Masz kod na składanie za złotówkę? Ogółem składają OK, ale okablowanie #!$%@? układają, bo zamiast chować za bocznym panelem wewnętrznym (pod płytą główną ta blacha) to luzem zostawiają i opaską zaciskową składają. Ogółem polecam samemu składać.
@Tiazz: @kenguh: Ostrzegam, ponieważ strasznie lecieli w #!$%@? z moim zamówieniem; 3x przekładany termin odbioru (wtorek, potem środa, piątek ostatecznie); kłamstwa na infolinii (tak, pana komputer już wyjechał, jutro będzie do odbioru); gdy po niego pojechałem okazało się, że jeszcze składać go #!$%@? nawet nie zaczęli. Innemu mirkowi który kupował u nich założyli na obudowę jakieś plomby (jak przejrzysz tag komputery to znajdziesz, ze dwa tygodnie temu było); które są
@robertx: U mnie i w klasie (tech inf, ale 6 osób włącznie ze mną zamawiali + brat + kuzynowi ostatnio zamawiałem) ZERO problemów, montaż i transport w ciągu MAX 7 dni od czasu zamówienia, zero plomb czy innych gówien, zapakowane w karton po obudowie, w zestawie wszystkie pudełka, owinięte grubą folią bąbelkową, sprawdzane przy kurierze. A samo składanie jest normalne, składają Ci z kablami "na wierzchu", nie schowanymi za płytą główną.
@robertx: A jest jakiś inny sklep gdzie można się zaopatrzyć? Zależy mi na odbiorze osobistym więc szukam głównie w Katowicach. Jeszcze znalazłem Etroniks w Katowicach ale tam już mają raczej gotowe zestawy.
@Tiazz: Niezależnie od tego gdzie zdecydujesz się robić zakupy, zapomnij o kupieniu gotowego zestawu złożonego przez firmę ;) Takie gotowce mają gwarancję 24 miesiące na cały zestaw. W momencie kiedy identyczny komputer skompletujesz sam, dostajesz gwarancję od producentów poszczególnych komponentów od 36 miesięcy do 5 lat. Gotowce się nie opłacają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tiazz: Kupując gotowiec (przynajmniej w zdecydowanej większości sklepów) dostajesz na gotowca gwarancję, nie na części - dopytaj tam gdzie planujesz zakup, lepiej się upewnić