Wpis z mikrobloga

@NoKamilo: ściągnąłem jakiś czas temu i pograłem trochę, no fajnie. Pochodziłem sobie, #!$%@?łem przy tej okazji sporo kolegów i koleżanek, ale nie bardzo wiedziałem o co w tym chodzi i jak grać, zawsze mnie łapali. I jeszcze to sterowanie, które do najbardziej udanych nie należy :/
Dopiero teraz widzę jak jest to rozbudowane. Chyba pobiorę ostatnią wersję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@matejss: Ja w sumie chciałbym zobaczyć wersję zgodną z okularami VR niszczącą czwartą ścianę, abyś naprawdę mógł poczuć wagę swoich decyzji. I tak już mocno wpływa na nastrój, jak grałem w YanSim po E3 Nintendo będąc prawdopodobnie jedną z niewielu osób z neutralnym stosunkiem do tej katastrofy, to i mnie zaczęły dopadać ostre feelsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@brickwall: Pobieraj na bieżąco, jest masa easter eggów
chciałbym zobaczyć wersję zgodną z okularami VR niszczącą czwartą ścianę


@joookub: te słowa sprawiły że wyobraziłem sobie grę VR w której jesteś protagonistą uciekającym i ukrywającym się przed stalkującą cię yandere, jednocześnie musząc zachowywać pozory prowadzenia normalnego życia. Fabuła zmusza cię do wyborów i interakcji z innymi różowymi, i jeśli rozegrasz to źle, to w pewnym momencie nasza koleżanka nagle wyskakuje ci przed ryj i mówi słodkim głosem: joookub-kun.. co robiłeś