Wpis z mikrobloga

#bababuduje

Wiem gdzie #!$%@?łem akcje. Duży skok dla wahacza, mały dla amortyzatora. Albo inne wahadełko albo muszę obrócić te (wiąże się z przerobieniem mocowania amortyzatora bo obecne jest za wąskie). Uświadomiłem to sobie dopiero gdy wyjąłem amortyzator i pomachałem wahaczem. No trudno.
bababysiejednakprzydala - #bababuduje

Wiem gdzie #!$%@?łem akcje. Duży skok dla wa...

źródło: comment_gGxNHFI8LkTRERMstEWfN4ykl4BTqHkZ.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ludzie nie takie machiny budują i latają


@WiewiurPL: ...docelowo owijając się o drzewa... [']

Na oko, to sobie armaturę można zrobić, którą się jeździ względnie powoli i ostro nie skręca przy większych prędkościach.

#!$%@?, że będzie jeździć, jak nie będzie przyczepności?
  • Odpowiedz
@SkrimMoar: wydaje mi się szukasz dziury w całym.
Ludzie robią pojazdy typu SAM, przyczepki SAM które przewiozły pół niemiec z wystawek, spawają ramy, robią cuda.]
Latają litrami z luzami w zawieszeniu, a Ty się spinasz i widzisz ziomka babę na drzewie:-)
  • Odpowiedz
Ludzie robią pojazdy typu SAM, przyczepki SAM które przewiozły pół niemiec z wystawek, spawają ramy, robią cuda.]

Latają litrami z luzami w zawieszeniu


@WiewiurPL: A te Twoje wszystkie SAM-y to po 2 koła miały? Pomijając amortyzację, ciekawy jestem jakie są odchyły w geometrii ramy.
Wbij sobie do głowy, że 2 koła to nie 3 (trajka) czy 4. W optymalnych warunkach może to jeździć, a jak się zachowa na błocie podeszczowym?
  • Odpowiedz
@SkrimMoar: Jesteś ostatnią osobą na świecie która może mi kazać cokolwiek sobie wbić, nie napinaj się tak.
Żeś się wkręcił w to jak wiesz co w betoniarkę. Próbujesz wywołać gównoafere?
Daj chłopu budować, i nie zaśmiecaj ciekawego wątku swoimi pomysłami.
  • Odpowiedz
@SkrimMoar: gosciu skoncz pieprzyc, ta maszyna jest budowana na tor, nie na drogi. Wez przejrzyj tag zanim zaczniesz gadac glupoty. I serio co jak co, ale z @WiewiurPL ktory jest mechanikiem to smiesznie wyglada jak mu kazesz cos wbic do glowy :)
  • Odpowiedz
@Stitch: Zajebisty mechanik, co porównuje pojazdy 4-kołowe z jednośladami. :)
Ale spoko. Zostawiam was samych. Bawcie się dobrze. Może kiedyś skonstruujecie bolid F1 bez użycia komputera, ba! kalkulatora nawet!, i zrobicie nim mistrzostwo świata. XD
  • Odpowiedz
@SkrimMoar: w dupie byles, gowno widziales i sobie dopowiadasz duzo rzeczy :) z fartem dodaj tag na czarnaliste i miej spokoj. Wiewiur porownal tylko SAMy w ogolnym slowa znaczeniu, ze ludzie budowali auta wedlug wlasnych mysli i przyczepy, nawet motocykle i jakos to zostalo homologowane wiec nie histeryzuj.
  • Odpowiedz
@Stitch: nie czarnolistujcie Samca XD śmiesznie sie czyta te jego guwno komentarze. Chłopak się #!$%@? do każdego i wszystko mu się nie podoba.
@baba_by_sie_jednak_przydala: zawołaj @SkrimMoar bo ma mnie juz na czarnej.

Btw. Szanuje za hobby bo sam zbudowałem tylko karmnik dla ptaków XD ale co do wcześniejszych wyliczeń to Łukasz ma rację. Też jestem typem co wszystko najpierw zaplanuje a dopiero potem się bierze za robotę.
  • Odpowiedz
@baba_by_sie_jednak_przydala: wiem ze motor (czy motocykl) Ma koła i silnik XD buduj dalej - szanuję za hobby. O kalkulacjach wspomniałem bo sam jestem typem takiego człowieka co lubi planować - tylko tyle.

Nie wiem może na twoim miejscu tez bym pierdzielił wyliczenia i robił to co lubię. A na wpis trafiłem niestety za sprawą Łukasza - chorego człowieka z kompleksami.

Beka z tego typa XD

Pod koniec zbierz fotki w
  • Odpowiedz
Albo inne wahadełko albo muszę obrócić te


@baba_by_sie_jednak_przydala: Potrzebowałbyś takie z o wiele dłuższym ramieniem popychającym amortyzator - to wydłużyłoby skok amortyzatora względem wahacza. Nie wiem czy takie są, chociaż i tak nie ma to miejsca. Samo obracanie tego co masz nic nie da, bo problemem jest wahacz. Pionowe ramię ciągnące wahadełko jest za krótkie i zbyt blisko osi obrotu co skutkuje konkretną dźwignią, coś jak dziadek do orzechów (rysunek
nowayman - > Albo inne wahadełko albo muszę obrócić te

@bababysiejednakprzydala: P...

źródło: comment_7Tj7en0HtaFGHET8CtgieFkk0zjc60Ge.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz