Wpis z mikrobloga

Siema Mirki! Czy ktoś może zamawiał #lootcrate do Polski ostatnio? Bo ja zamówiłem dwie paczki (lootcrate i mystery crate) i pierwsza od 24.01 jest podobno w Polsce (ma status "Arrival in destination country") i nic się nie dzieje (°°
Pomijam fakt ze druga paczka ma od 14.01 status "In transit to carrier's US operations facility"...

Czy to normalne i muszę jeszcze trochę poczekać czy pisać do nich? Czy też coś innego zrobić?

A i nie wołajcie Archonika bo wiem ze nie kupowal nigdy do Polski.

#pytanie
  • 12
@Dzordz: ostatnio nie, ale w zeszłym roku dwie zamawiałem, z czego październikowa dotarła w połowie listopada dopiero, a listopadowa już normalnie. W pierwszym przypadku tracking się zawiesił na In transit... i do tej pory tak wisi, w drugim po przybyciu do Polski już brak aktualizacji statusu, Poczta Polska nie umożliwia śledzenia tych paczek niestety.
Pisz do nich, to prawdopodobnie wyślą Ci nową paczkę i będziesz mieć dwie :D
@Dzordz: Ja do nich napisałem wtedy, bo część rzeczy z październikowego lootcrate'a nie była dla mnie.
Jak okazało się, że dwie paczki dotarły, to pisałem do nich czy im odesłać jedną i odpowiedzieli, żeby nie odsyłać tylko dać komuś znajomemu w prezencie :D
@wanar: Jak przyjdzie to planuje włączyć unboxing arhne i otwierać z nim :P
Sam nie chciałem jakoś nagrywać bo nie umiem tak dobrze prowadzić takich vlogow czy innych podobnych. Już wolałbym zrobić stream :D
@Rosderf: Lootcrate koszlował mnie 122,82zł (styczniowy) i 127,08 zł (lutowy). Koszt to 30$ bez 5 centów i to jest chyba z wliczoną dostawą. A Mystery crate kosztował mnie 2$ (15$ + 10 dostawa)
Mam uruchomioną subkrybcję miesieczną ( i dobrze bo jednak zrezygnuje :/ )
@Rosderf: Niestety tak :/ co prawda nie rezygnuje z powodu ceny ale tego ze czasami dają rzeczy którymi nie wiadomo co zrobić ( co mam zrobić z Multi passem z 5 elementu?...) i jak widzę jak moja rodzina patrzyła z pewnym politowaniem typ tak dziwnie się czułem. To samo mój różowy i jej matka...