Wpis z mikrobloga

witam nocnych Mirków specjalistów.

chcę wziąć kredyt i niestety w ogóle nie jestem w tym obeznany (będzie to pierwszy w zyciu). szukając informacji po internetach (fora, kalkulatory itp.) znalazłem, że być może najtańszy będzie "wypozyczka" w Eurobanku. I tu mam kilka pytań, bo być może ktoś już coś takiego brał.
napisane jest 10% prowizji, to jest prowizja od całości czy może roczna lub miesięczna? czy w Eurobanku sprawdzają długość umowy? czy są jeszcze jakieś ukryte koszta (ubezpieczenie, opłata za kredyt itp.)?
na stronie banku nie umiem znalesc żadnych informacji bo musiałbym podać już wszystkie dane a chcę się tylko rozeznać.
  • 2
@Skalus: Najlepiej pójdź do banku i się zapytaj, wytłumaczą wszystko i dadzą harmonogram spłaty ze wszystkimi kosztami. No i przy wyborze banku patrz na całość kosztów, a nie tylko oprocentowanie, bo często kredyt z większym oprocentowaniem wychodzi taniej niż ten z mniejszym.
@toomeek: dzięki ;)
właśnie odkryłem coś takiego jak kredyt konsumpcyjny no i wydaje mi się to dużo lepsza opcja. trzeba będzie dużo pogrzebać i poszukać i może na coś trafię ( ͡° ͜ʖ ͡°)