Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do trochę starszych wykopowiczów.

Jak sobie radzą w życiu wasi koledzy z podstawówki, gimnazjum albo liceum, którzy mieli kompletnie wy***ane na naukę / na życie, czyli często wagarowali, używali używek i zachowywali się jak ##!$%@? ?
  • 10
@Meteteusz: Drogi Mateuszu

dwóch moich znajomych sebixów z gimbazy którzy nie podchodzili nawet do matury bo jak można w zawodówce ją zdać (ledwo zawde skończyli) , otworzyło swoją dwuosobową firme i na pewno lepiej sobie radzą niż Ci co skończyli studia maja mgr. i zasuwają w MakDonaldzie , jest też taki ktory wybrał inną droge i teraz codziennie robi obchód po miescie "pożyczając" od ludzi na najtańszego mó#!$%@?, sam nie byłem
@Meteteusz: Nic wielkiego nie osiągają, przeważnie mają po dzieciaczku lub kilku. Pracują jak zwykły polaczek, a to w warsztacie, a to w sklepie, ogólnie patola. Czasem w firmie tatusia...

Mojej pierwszej pensji w branży na 3 roku studiów nie zobaczą przez większość swojego życia, a o obecnej nawet nie wspominam :D

Ale mają coś czego tej lepszej części z nich zazdroszczę :P mają #!$%@? :D i mają "rodzinę" nawet jeśli nie