Wpis z mikrobloga

Coś, na co bardzo dużo osób czekało- OGŁOSZENIE DOTYCZĄCE DRUŻYN NA MIRKOCUP!
Ale przed tym, chciałabym poinformować Was o nowej niespodziance ;)

Mamy kolejnego sponsora i kolejne nagrody :D

W naszym gronie witamy G2A, które zafundowało 5 giftcardów o wartości 20e każdy :D Gifty są przeznaczone dla widzów lub/oraz graczy, ale to, w jaki sposób można je otrzymać, dowiecie się niebawem ;)

Zanim przejdę do ogłoszenia drużyn, chciałabym powiedzieć, w jaki sposób sprawdzaliśmy aktywność każdego gracza:

KRYTERIA
Staż- tutaj chyba nie trzeba nic wyjaśniać, niemniej patrząc na wszystkie drużyny, to zdecydowana większość drużyn miała porównywalny wiek kont :) Staż miał najniższą wagę w stosunku do pozostałych dwóch kryteriów.

Aktywność na wykopie- z tym myślałam, że będzie najciężej, bo jak ocenić, kto ma więcej dodanych sensownych wpisów i komentarzy (nie chcieliśmy, aby uwzględniane były wpisy typu flood, czy inne nie wnoszące dosłownie nic. Dodatkowo plusowanie wpisów nie było uwzględniane)? Jednak przyznam szczerze, było sporo osób, które ostatni raz aktywność na wykopie miały ponad rok temu. W przypadku wiekowych kont (starszych niż pół roku, czyli zdecydowana większość) zwracaliśmy uwagę na ostatnie 6 miesięcy aktywności, przy czym jeśli przez ostatnie dwa miesiące aktywność była dosłownie zerowa, punktacja w tej kategorii była zaniżona. W przypadku kont półrocznych do trzymiesięcznych brana była pod uwagę cała aktywność z podobnym zastrzeżeniem do ostatnich dwóch miesięcy, a w przypadku kont dwumiesięcznych i młodszych sprawdzane było, jak często dodają one posty, komentarze.
Jednak wbrew pozorom, punkt ten był bardzo łatwy do przejścia z racji bardzo dużych różnic w aktywnościach poszczególnych drużyn. Bywały drużyny, gdzie aktywność była bardzo niska oraz takie, w których każdy członek drużyny jest aktywnym użytkownikiem wykopu :)

Aktywność pod tagiem csgo- tutaj było najłatwiej. Jako organizatorzy przeglądamy ten tag praktycznie codziennie i jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi wpisami, więc pewne osoby mogliśmy od razu oznaczyć bardzo wysokimi punktami (były to osoby, które codziennie wypowiadają się pod tagiem- dodają własne wpisy, komentują wpisy innych i starają się innym doradzać, bądź dyskutują na poziomie). Pozostałe osoby sprawdzaliśmy patrząc na aktywność z ostatnich 6 miesięcy, przy czym ostatnie dwa miesiące miały największe znaczenie. Przykro mi to stwierdzić, ale zdecydowana większość miała zerową aktywność pod tagiem :( z racji tego punkt ten miał wyższą wagę niż staż, jednak niższą niż aktywność na wykopie :)

MAŁE PODSUMOWANIE
Do turnieju zgłosiły się łącznie 33 drużyny :D bardzo cieszymy się zainteresowania turniejem. Sprawdzenie wszystkich graczy zajęło nam około 3 godzin nocnych. Do turnieju zgłosiły się również dwie finałowe drużyny z poprzedniego turnieju, które z miejsca zostały zakwalifikowane z tego powodu (nie zajęły one miejsca bardziej aktywnym na wykopie drużynom, bo sami łącznie mieli wysoką aktywność :)).

Zgłosiła się także drużyna Virtus Pro, jednak jedyną ich aktywnością na wykopie było ama sprzed prawie dwóch lat od @paszaBiceps dlatego niestety nie dostali się :(

A TERAZ NAJWAŻNIEJSZE
Do fazy grupowej pierwszej edycji MirkoCup (oby nie ostatniej!) dostały się następujące drużyny:

Drewno_team
Dzbany
2137 Gaming
TOXIC GAMING
North.pl
THATFEEL
Smutni Panowie
always:ECO
Warzywa
Szare Miraże
#21337
Ponczki
Good&Woods
Gaymers 2
last minute
Expensive Gamers

Wołam kapitanów drużyn: @Netiux @Navari @chiken @datadir @wzr1one @Thatfeel (prześlij mi nazwę drużyny, bo miałam tylko Twój nick :D) @Qfarcowy @nawzajem @Wirtuoz @macoss94 @pszemek1337 @volfesik @krav @Borsuk_Miodowy @entryk @JS_Dev
Macie czas do 2 II 2016r do godziny 16:00, aby zgłosić się do mnie na pw, potwierdzić możliwość zagrania oraz ewentualne napisanie mi, jaka grupa nie pasuje Wam terminowo (musi to być ważny powód z uzasadnieniem). Pewnie nie damy rady zapewnić, aby wszystkim terminy odpowiadały, dlatego będziemy uwzględniać, jak ważny jest to powód. Dogadajcie się z członkami swoich drużyn co do terminów, tylko bardzo proszę, abyście nie szukali dopasowanej grupy na siłę bez powodu- są osoby, które naprawdę danego dnia nie mogą zagrać, a nas i tak czeka bardzo dużo pracy i chcielibyśmy jak najszybciej móc was podzielić :)

A i oczywiście tradycyjne rozdajo :D Spośród wszystkich plusujących ten wpis wylosuję jutro jedną, która otrzyma ode mnie kluczyk do skrzynki :D Losowanie jutro po godzinie 16 za pomocą mirkorandom.x25.pl :)

Zakwalifikowanym drużynom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w turnieju :D
#mirkocup #csgo #rozdajo
Pobierz yoreciv - Coś, na co bardzo dużo osób czekało- OGŁOSZENIE DOTYCZĄCE DRUŻYN NA MIRKOCU...
źródło: comment_JIn2UWH7Of7OU53S10xVTixm4cWM6moZ.jpg
  • 52
@zapoznalem: To nie my ostatnio zaczęliśmy dramę tylko te 15 latki co organizowały turniej, żeby później się przyznać do błędu. Tutaj nie przewidujemy dramy z organizatorami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)