Wpis z mikrobloga

Ręka w Warcie (odcięta w podobnym czasie co zaginięcie Ewy), telefon jak Ewy pod mostem , dowód osobisty Ewy. Brak śladów. Płotka Adam. Brzmi jak robota profesjonalistów. Albo mega farciarzy. Adaś woli trzymać się wersji z wypadkiem i dostać 3 lata niż dostać 15 a moze 25 za porwanie i współudział w morderstwie. Dziwię sie Policji ze nie jest w stanie znalezc zadnych dowodow na udzial osob 3cich bo z kazdym dniem kiedy Ewy nie znajdujda w rzece uprawdopodabnia się jej porwanie a wiara w to ze cialo zaczepilo sie o konar staje sie coraz wieksza naiwnoscia. #ewatylman
  • 46
Ręka w Warcie (odcięta w podobnym czasie co zaginięcie Ewy), telefon jak Ewy pod mostem , dowód osobisty Ewy. Brak śladów. Płotka Adam. Brzmi jak robota profesjonalistów.

@aGt007PL: aha
@fl4izdn4g:
Najbardziej szokuje obecna sentencja sądu, że ojciec utrudniał wizję lokalną. Policja i prokuratura ogłasza: 04.12.2015, że EWA TYLMAN NIE ŻYJE! Policja i prokuratura wskazuje Adama Z. jako sprawcę mordu. Ojciec dowiaduje się o tym z mediów, a Prezydent Konina udziela swego samochodu, by jechał nad rzekę.
Ojciec coś krzyczy do wskazanego przez policję i prokuraturę podejrzanego na podstawie informacji, jakie podały organa, a sąd dzisiaj uznaje, że utrudniał wizję lokalną.
@mmamia:
I akurat dopłynęła do centrum miasta kiedy akurat szukali zwłok Ewy Tylman, i akurat policja przeszła nie zauważając ręki a akurat Patol Rutkowskiego zauważył, i akurat jest to ręka no name'a, i akurat jego ciała nie ma w rzece, i akurat ciała jego nigdy nie znajdą itd.
@mmamia: mogłabyś podać gdzie tą informację znalazłaś? Bo ja nie pamiętam, aby ktokolwiek z policji i prokuratury mówił o 5/6 dniach. Ja pamiętam informację o kilku dniach, ale oczywiście można to różnie interpretować.

@1korner: nie mam tak radykalnych poglądów jak ty na temat tej sprawy, ale też mi się wydaje dziwne, że wzburzenie ojca na wizji lokalnej mogło być, aż takim powodem, aby nie udostępnić informacji rodzinie. Trochę to śmieszny