Wpis z mikrobloga

@amfetamina_haszysz_morfina: Nie widziałem żadnych większych efektów przy aniracetamie, ale stosowałem dosyć krótko. Kilka razy też łączyłem (czytałem, że można tak robić) i nie było żadnych efektów ubocznych.
Doczytaj jeszcze czy na pewno można łączyć i brałbym oba. Chyba uzupełniają się, np. pierwszy jest przeciwlękowy, a przy noopepcie czasem jest z tym problem.

Kręciło mi się również po tym w głowie, ale może to przez łączenie z kreatyną ( ͡°
  • Odpowiedz
@tler: Szukam czegoś lekkiego na co dzień co wspomoże pracę umysłową. Jeszcze jedno pytanie: allchemy.pl neurogarden.pl - czy w tych sklepach towar jest pewny? Jeśli nie to gdzie zamawiać?
  • Odpowiedz
@amfetamina_haszysz_morfina: jakoś nigdy nie łączyłem, brałem tylko jeden, noopept daje spoko efekty sam w sobie. A jak coś co pomoże prace umysłową to polecam limitless forte, niezły suplement, mi wspomaga pracę umysłową, ewentualnie własnie sam ten noopept. Musisz sam sprawdzić na sobie, bo na każdy organizm działa trochę inaczej. Np. spotkałem się z głosami, że noopept to placebo, a ja się z tym zupełnie nie zgadzam :)
  • Odpowiedz