Wpis z mikrobloga

Nadrukowałem bez umiaru i robię #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zestaw - obudowa na Arduino Mega, Raspberry Pi B+/2, 2x Raspberry Pi 0 + takie śmieszne małe Mirko.

Zasady - Zielonki spoko, ale zarejestrowane do wczoraj. Plusik oczywiście spoko sprawa, ale będę patrzył na wasz kompatybilny sprzęt w komentarzach, więc wrzucajcie zdjęcia swoich zabawek/projektów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osoba, która ma któryś sprzęt do wymienionych obudów i dostanie najwięcej plusów do ok. 22:00 w niedzielę wygrywa. Wysyłka w Polsce na mój koszt + mogę dodrukować jakąś pierdółkę wybraną stąd.

#reprap #druk3d #raspberrypi #arduino
Czaper - Nadrukowałem bez umiaru i robię #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zestaw - obudowa na ...

źródło: comment_xwRXNk7CGZD8GYM4lcPhtQDHuuSa4hVV.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po lewej Banana Pi M1+ --> jako domowy serwer będzie robiony (praktycznie wszytko już mam, tylko obudowy brakuje), po prawej Raspberry Pi 2 model B jako retro konsola (obecnie 3 padu podłączone + WiFi) i z chęcią dla tej drugiej obudowę przygarnę bo z poprzedniej została mi tylko podstawka. Poluję na Pi Zero ale na razie nie mam ochoty płacić 150 zł na allegrogo.
kruprz - Po lewej Banana Pi M1+ --> jako domowy serwer będzie robiony (praktycznie ws...

źródło: comment_6PcspPKBxPUCDot5b4RzY13D939w32z9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@GryfnySzac: Fajna cena nawet :)

@Czaper: sprawdzałeś może zasilanie na USB jakie ma w Pi2? Ja miałem problemy na M1+ z dyskami. Okazało się, że dwa takie same dyski na tych samych przejściówkach SATA-->USB nie chodziły poprawnie. tzn. Jeden działał, drugi nie.Okazało się, że przejściówka SATA USB była w różnej wersji i za mało prądu dawała. Może jak masz wszystko podłączone to na WiFi nie starcza, cholera wie.
kruprz - @GryfnySzac: Fajna cena nawet :)

@Czaper: sprawdzałeś może zasilanie na U...

źródło: comment_e18WHbboqR4mJSS672FwOBbOYuMCMlYW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Prusa i3 robiona, przerabiana, generalnie składak.


@Czaper: Ta rama ze sklejki jakiejś? Jakiego hotenda używasz? Bo kurde dużo lepiej Twoje wydruki wyglądają od moich ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz